Praca KELNER Krynica Morska Firma Handlowo-Usługowa "Do-Dar" Dorota Młynarska

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2016-02-26

Lokalizacja: Krynica Morska (pomorskie)

Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa "Do-Dar" Dorota Młynarska

Rybacka 92A, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica Morska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica Morska

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: obsługa klienta

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowo-Usługowa "Do-Dar" Dorota Młynarska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Jarosława Dąbrowskiego 2B, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Jarosława Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 2B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*