Praca KELNER Białobrzegi kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białobrzegi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białobrzeski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Pl. Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: białobrzeski

Gmina pracodawcy: Białobrzegi

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białobrzegi

Ulica pracodawcy: Pl. Zygmunta Starego

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: GASTRONOMIA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

pomoc w prowadzeniu księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 860 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Skawina (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze klientów,metkowanie ,układanie towarów,przyjmowanie towaru,przyuczenie do obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Alwernia (małopolskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 2 000 PLN

-planowanie grafików pracy dla sprzedawców-nadzór nad sprzedażą
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Barczewo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń Ośrodka Szkoleniowo- Rehabilitacyjno.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Krasnystaw (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie apteki
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Koszyce (małopolskie)

KIEROWCA C+E - MECHANIK - od 5 000 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju i europy.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Czaple (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, utrzymanie czystości, praca z kasą fiskalną, sprzedaż, wykładanie towaru, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 1 600 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: poziom wykształcenia średnie zawodowe; umiejętności: znajomość specyfiki rynku zachodniego; uprawnienia - prawo jazdy kat. C + E; doświadczenie zawodowe min. 5 lat w transporcie międzynarodowym; znajomość języka:angielskiego, niemieckiego w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: transport drogowy towarów, rozliczanie dokumentacji przewozowej, znajomość rynku zachodniego. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Europa Zachodnia, UE.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Lublin (lubelskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Zagórz (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ-DZIAŁ FAKTUROWANIA - 997,4 PLN

wystawianie faktur,wystawianie kart drogowych,wystawianie listów przewozowych, wystawianie dokumentów wz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Chrzanów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Sanok (podkarpackie)

517U KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 15,12 - 16,49 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, utrzymanie porządku w magazynie. praca w ruchu ciągłym
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie potraw kuchni orientalnej, przygotowywanie surowców i półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH/MŁODSZY REFERENT PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu.Udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.Zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym starostwa.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta;- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - szkolenie z zakresu BHP i ppoż, znajomość składników i sposobu przyrządzania i smaku potraw, poznanie zasad sugestywnej sprzedaży, metody zarządzania zapasami i stanami magazynowymi, przygotowywanie półproduktów, kanapek, sałatek, deserów, obsługa frytkownicy,obsługa systemu kasowego, przyjmowanie zamowień, obsługa kawiarki, pakowanie produktów, przyjowanie i rozwiązywanie reklamacji, przestrzeganie standardów HACPP, poznanie zasad gospodarki magazynowej w/g zasad FIFO, przyjmowanie dostaw, dziennanwentaryzacja, opisywanie produktów, audyt jakościowy produktów, , obsługa urządzeń i maszyn gastronomicznych, obsługa programów restauracyjnych,. Wymagane badanie. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Praca przy komputerze - ok. 4h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-02-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA-OPERATOR MELEXA - od 1 750 PLN

utrzymanie porządku na terenie parku i miasta
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 2 100 PLN

montaż stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lublin (lubelskie)

INŻYNIER GEODETA - od 1 850 PLN

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych do celów projektowych, wyznaczanie w przestrzeni położeń projektowanych budowli i konstrukcji inżynierskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KELNER (S) - 997,4 PLN

Przygotowanie sali konsumpcyjnej, polerowanie szkła, sztućców, naczyń, wydawanie potraw i napojów, wykańczanie potraw, doprawianie, wizualna estetyka, obsługa kasy fiskalnej, inkasowanie należności za zakupione potrawy, rozliczanie raportów kasy, opracowywanie karty potraw oraz napojów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, serwowanie potraw i napojów, utrzymanie czystości lokalu, obsługa zmywalni, kontrola zamówień
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 600 PLN

zdobywanie nowych klientów z terenu UE, wyszukiwanie korzystnych ofert towarowych z Ukrainy, prezentacja towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

przygotowywanie ofert przetargowych, fakturowanie, wystawianie listów przewozowych, przygotowywanie listów intencyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Piła (wielkopolskie)

ASYSTENT SPEDYTORA-UMREFDO30/16/0175 - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

organizowanie stanowiska pracy, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Płock (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed