Praca KELNER/BARMAN Żywiec PATRONACKI PUNKT GASTRONOMICZNY "FLERYNKA" Piotr Wieczorek

Stanowisko: KELNER/BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 800 PLN

Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za czystość oraz ogólną estetykę baru i lokalu, - przyjmowanie i realizacja zamówień,

Data publikacji: 2015-11-09

Lokalizacja: Żywiec (śląskie)

Pracodawca: PATRONACKI PUNKT GASTRONOMICZNY "FLERYNKA" Piotr Wieczorek

Kraszewskiego 2, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za czystość oraz ogólną estetykę baru i lokalu, - przyjmowanie i realizacja zamówień,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żywiec

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
PATRONACKI PUNKT GASTRONOMICZNY "FLERYNKA" Piotr Wieczorek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Kraszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Punkt gastronomiczny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*