Praca KASJER,SPRZEDAWCA Człuchów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: kasjer,sprzedawca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 11 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KASJER,SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 11 PLN/godz

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Człuchów

Osiedle Wazów 1, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Osiedle Wazów

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Człuchów

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - od 9 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych przechodniom
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Chełm (lubelskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 3 980 - 5 174 PLN

sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach, proste prace domowe, dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja podopiecznego
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zagórki (pomorskie)

MERCHANDISER - od 8,18 PLN

wykładanie towaru w supermarkecie
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie, układanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-03-22 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2017-02-03 - Wiślica (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

pielęgnacja, farbowanie, strzyżenie, upinanie włosów
kontakt przez OHP - 2017-01-10 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

PRACOWNIK SUPERMARKETU-DZIAŁ MIĘSNY/DĘBICA - od 12 PLN

prace na dziale mięsnym
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Dębica (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - 9 - 10 PLN

sprzątanie obiektów na terenie miasta ( apteki, banki itp)
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Białystok (podlaskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta ( standardy)obsługa kasy fiskalnej,towar, wykładanie
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

zliczanie towarów sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-07-29 - Katowice (śląskie)

OPERATOR MASZYNY DO OBRÓBKI PŁYTY WIÓROWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do obróbki płyty wiórowej, podstawowa znajomość obsługi komputera. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Możliwość przyuczenia. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
kontakt przez OHP - 2016-11-18 - Łęka Mroczeńska (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Pakowanie, kompletacja zamówień, rozładunek i załadunek towarów, praca przy użyciu skanera
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 6,67 - 8 PLN

praca jako kasjer/sprzedawca w sklepie w Białymstoku
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Białystok (podlaskie)

AGENT SIECI EUCOCAR - od 300 PLN

pozyskiwanie klientów, udział w szkoleniach, dbałość o pozyskanych partnerów biznesowych
kontakt przez OHP - 2017-01-03 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK PROODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace produkcjyjne
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Kontrola jakości produktów, pakowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Sanok (podkarpackie)

HOSTESSA - od 10,46 PLN

promocja
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK HALI MARKETU BUDOWLANEGO - od 10 PLN

Wykładanie towarów w markecie budowlanym
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Bytom (śląskie)

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

montaż płytek, wiązek kabli i modułów elektronicznych,dostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznych
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 6 - 18 PLN

sprzedawca
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Chełm (lubelskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 9 PLN

prace porządkowe, prace przy przygotowaniu nawojów włókna szklanego pod produkcję maty szklanej
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Krosno (podkarpackie)

EKSPOZYTOR TOWARU - od 10,5 PLN

wykładanie towaru wg standardów sklepu
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER - od 200 PLN

roznoszenie ulotek i gazet reklamowych na terenie miasta
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MONTAŻYSTA/OPERATOR MASZYN - od 1 950 PLN

praca przy linii produkcyjnej, montaż elementów gotowych, obsługa maszyn
kontakt przez OHP - 2016-05-17 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK FIZYCZNY - do 10 PLN

sortowanie i układanie elementów drewnianych
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Cieszanów (podkarpackie)

HOSTESSA - do 17 PLN

obsługa grilla - promowanie przypraw do grilla
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Częstochowa (śląskie)

PAKOWANIE PACZEK ŚWIĄTECZNYCH - od 12 PLN

Złożenie kartonu oraz poukładanie w nim np. słodyczy.
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

sprzedaz i przygotowywanie posiłków
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Police (zachodniopomorskie)