Praca CIEŚLA - DEKARZ Futory kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Futory, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
wykonywanie konstrukcji dachów, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie obróbek blacharskich, montaż okien dachowych oraz systemów rynnowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA - DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Futory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 06.07.2018

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_3: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+ skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych .-

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*