Praca JELICIARZ Rzeczenica BOWEL-POL sp. z o.o spółka komandytowa

Miejsce pracy:
77-304 Rzeczenica, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Obróbka partii jelit

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

Nazwa stanowiska: JELICIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeczenica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeczenica

Zawód: jeliciarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok W dniu 28-09-2016r o godz. 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Człuchowie odbędzie sie spotkanie z pracodawcą, osoby spełniające kryteria oferty zapraszamy na spotkanie.

Nazwa pracodawcy: BOWEL-POL sp. z o.o spółka komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Piłsudskiego 35/5, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty potwierdzające doświadczenie na stanowisku jeliciarza

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Zawód wykonywany przez pracownika: jeliciarz