Praca INTENDENT Drewnica Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy

Stanowisko: INTENDENT

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: -zaopatrywanie kuchni szkolnej w żywność, środki czystości, niezbędny sprzęt,-opracowywanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi,-prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowo księgowej oraz sanitarnej wg zasad HACCP,-naliczanie i rozliczanie odpłatności za żywienie zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz innych kosztów utrzymania stołówki szkolnej,-nadzór nad funkcjonowaniem kuchni, dbałość o zachowanie czystości na terenie stołówki szkolnej.Wymagane dokumenty:- CV,-list motywacyjny,-kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania),-kopia aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno epidemiologicznych,-kopie dokumentów potwierdzających wymagany poziom wykształcenia,-kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje,-kopie świadectw pracy,-oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych (do pobrania)-oświadczenie, iż osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne -przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (do pobrania),-oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z 1997 r. (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem (do pobrania).Termin i miejsce składania ofert:Oferty wraz z wymaganymi załącznikami należy składać do 14.10.2016r. do godz. 12:00 w sekretariacie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Drewnicy. Dokumenty dostarczone po tym terminie nie będą rozpatrywane.Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem Konkurs na stanowisko intendenta, imię i nazwisko, adres i telefon składającego ofertę, lub przesłać pocztą na adres szkoły.

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Drewnica (pomorskie)

Pracodawca: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
Wierzbowa 7, 82-103 Drewnica, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
-zaopatrywanie kuchni szkolnej w żywność, środki czystości, niezbędny sprzęt,-opracowywanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi,-prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowo księgowej oraz sanitarnej wg zasad HACCP,-naliczanie i rozliczanie odpłatności za żywienie zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz innych kosztów utrzymania stołówki szkolnej,-nadzór nad funkcjonowaniem kuchni, dbałość o zachowanie czystości na terenie stołówki szkolnej.Wymagane dokumenty:- CV,-list motywacyjny,-kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania),-kopia aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno epidemiologicznych,-kopie dokumentów potwierdzających wymagany poziom wykształcenia,-kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje,-kopie świadectw pracy,-oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych (do pobrania)-oświadczenie, iż osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne -przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (do pobrania),-oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z 1997 r. (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem (do pobrania).Termin i miejsce składania ofert:Oferty wraz z wymaganymi załącznikami należy składać do 14.10.2016r. do godz. 12:00 w sekretariacie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Drewnicy. Dokumenty dostarczone po tym terminie nie będą rozpatrywane.Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem Konkurs na stanowisko intendenta, imię i nazwisko, adres i telefon składającego ofertę, lub przesłać pocztą na adres szkoły.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto+ do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTENDENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drewnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stegna

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: intendent

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 20.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania niezbędne:-wykształcenie minimum średnie ( wykształcenie gastronomiczne lub ekonomiczne),-znajomość podstaw księgowości budżetowej,-doświadczenie z rozliczaniem faktur,-stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku,-doświadczenie w pracy w urzędzie lub jednostkach oświatowych, w tym na pokrewnych stanowiskach, powyżej dwóch lat,-redagowanie pism, interpretacja przepisów prawa,-obsługa komputera (programy do obsługi stołówki szkolnej, edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, poczta elektroniczna, internet),-znajomość przepisów i procedur dokumentacji sanitarnej wg zasad HACCP,-znajomość i umiejętność stosowania na stanowisku pracy podstaw rachunkowości i przepisów dotyczących gospodarki magazynowej,-nieposzlakowana opinia.Wymagania dodatkowe:-znajomość zasad żywienia,-znajomość podstawowych przepisów dotyczących zamówień publicznych,-samodzielność podejmowania decyzji,-umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i wysoka kultura osobista,-odpowiedzialność za realizację zadań, rzetelność, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy.

Nazwa pracodawcy: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Adres pracodawcy:
Wierzbowa 7, 82-103 Drewnica, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane dokumenty:- CV,-list motywacyjny,-kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania),-kopia aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno epidemiologicznych,-kopie dokumentów potwierdzających wymagany poziom wykształcenia,-kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje,-kopie świadectw pracy,-oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych (do pobrania)-oświadczenie, iż osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne -przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (do pobrania),-oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z 1997 r. (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem (do pobrania).Termin i miejsce składania ofert:Oferty wraz z wymaganymi załącznikami należy składać do 14.10.2016r. do godz. 12:00 w sekretariacie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Drewnicy. Dokumenty dostarczone po tym terminie nie będą rozpatrywane.Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem Konkurs na stanowisko intendenta, imię i nazwisko, adres i telefon składającego ofertę, lub przesłać pocztą na adres szkoły.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Stegna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drewnica

Ulica pracodawcy: Wierzbowa

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 1

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: intendent

Data dodania oferty pracy: 29.09.2016

Oferta pracy ważna do: 14.10.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 29.09.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 29.09.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i konserwatorskie na terenie pensjonatu, miejsce pracy- Pensjonat Kalina- Jantar
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Jantar (pomorskie)

Z-CA KIEROWNIKA SKLEPU - od 3 150 PLN

praca w sklepie BIEDRONKA- Stegna, zarządzanie personelem, organizacja dostaw do sklepu. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się dnia 20.06.2017r. o godz: 10:00, pokój nr 13, tut. PUP
JERONIMO MARTINS DYSTRYBUCJA S.A. BIEDRONKA - 2017-06-01 - Stegna (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

praca na kuchni
Firma NOWA Genowefa Szymańska HOTEL-RESTAURACJA - 2016-08-01 - Stegna (pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

Opieka nad osobami starszymi, kąpiele, karmienie, ubieranie.
Prywatny Dom Opieki SIELANKA - 2017-01-24 - Palmiry (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 10 PLN

Wykonywanie czynności porządkowych w Przychodni Specjalistycznej przy ul. Paderewskiego.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Gotowanie, dbanie o czyste stanowisko pracy, wydawanie posiłków.
Pielęgniarski Dom Opieki ZŁOTA OSTOJA - 2017-01-03 - Palmiry (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 100 PLN

Przewóz towarów na terenie województwa mazowieckiego. Załadunek i rozładunek oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem towaru. Obsługa codzienna pojazdu.
Usługi Transportowe Mieczysław Pross - 2016-08-26 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KONSERWATOR - MURARZ - od 2 000 PLN

Malowanie ścian, tynkowanie, kładzenie glazury, teraktory itp., obsadzanie otworów, inne bieżące prace związane z konserwacją oraz naprawą obiektów.
Nowodworskie Centrum Medyczne - 2016-09-15 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

STANOWISKO URZĘDNICZE DO SPRAW GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI - od 1 850 PLN

Niezbędne wymagania od kandydatów: obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,nieposzlakowana opinia, wykształcenie średnie , preferowane wyższe administracyjne lub prawnicze, znajomość przepisów prawa: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie, ustawy o ochronie środowiska, ustawy o odpadach, znajomość zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego i procedur administracyjnych (Kpa), dobra znajomość obsługi komputera.3. Wymagania dodatkowe: preferowane doświadczenie: praca w jednostkach samorządu terytorialnego, umiejętność pracy w zespole, determinacja w realizacji celów, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, umiejętność radzenia sobie ze stresem, kreatywność, dobra organizacja pracy, efektywność i szybkość realizacji powierzonych zadań, dyspozycyjność.4. Zadania wykonywane na stanowisku: wymiar opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, przyjmowanie deklaracji, przyjmowanie oraz rozpatrywanie wniosków o odroczenie terminów płatności , rozłożenia na raty spłaty należności za odpady komunalne, prowadzenie rejestru odpisów i przypisów, prowadzenie spraw z zakresu zwolnień z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, przygotowywanie decyzji w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami , odroczeń, zwolnień, dopłat do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, prowadzenie bieżącej kontroli w terenie w zakresie składanych deklaracji, rozpatrywanie skarg i wniosków oraz ich realizacja, prowadzenie informacji, analiz i sprawozdań wynikających z zakresu obowiązków, prowadzenie postępowań podatkowych w sprawie określenia wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, obsługa systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, obsługa techniczna zebrań wiejskich sołectwa Kąty Rybackie oraz współpraca w tym zakresie z sołtysem wsi.5. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:stanowisko przeznaczone dla pracownika administracji biurowej, obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, kontakty z klientami zewnętrznymi,praca w pełnym wymiarze czasu pracy w budynku Urzędu Gminy w Sztutowie, jak i w terenie,w miesiącu maju 2016 r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w Sztutowie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych wynosił poniżej 6%.
Urząd Gminy Sztutowo - 2016-07-28 - Sztutowo (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe, pielęgnacja roślin w terenie
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Pomiechówek (mazowieckie)

INSPEKTOR WETERYNARYJNY DO SPRAW ZDROWIA I OCHRONY ZWIERZĄT W ZESPOLE DO SPRAW ZDROWIA I OCHRONY ZWIERZĄT - od 2 500 PLN

kontrola i zwalczanie chorób zakaźnych zwierząt, w tym zapobieganie ich występowania, wykrywanie i likwidacja oraz prowadzenie sprawozdawczości z zakresu chorób zakaźnych zwierząt,kontrola i zwalczanie zoonoz i wywołujących je biologicznych czynników chorobotwórczych, kontrola przestrzegania wymagań weterynaryjnych przez podmioty podejmujące lub prowadzące działalność związaną ze zwierzętami, zwanymi podmiotami prowadzącymi działalność nadzorowaną, w tym prowadzenie rejestrów i wykazów, kontrola zwierząt wprowadzanych na rynek, przemieszczanych oraz zwierząt w handlu i wywozie w rozumieniu przepisów o kontroli weterynaryjnej w handlu -wystawianie świadectw zdrowia,kontrola zdrowia zwierząt przeznaczonych do rozrodu i materiału biologicznego, jaj wylęgowych drobiu oraz przesyłek zwierząt i materiału biologicznego w miejscu przeznaczenia, kontrola przestrzegania wymagań weterynaryjnych podczas pozyskiwania, konserwacji, obróbki, przechowywania, prowadzenia obrotu lub wykorzystania materiału biologicznego, jak również prowadzenie punktów kopulacyjnych, prowadzenie rejestru i kontrola osób wyznaczonych do zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem, aktualizacją i realizacją planów gotowości zwalczania chorób zakaźnych zwierząt,Warunki pracy:Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:- praca w siedzibie Inspektoratu,- praca w terenie - obszar powiatu nowodworskiego,- wyjazdy służbowe,- udział w szkoleniach.Informacja o naborze na wolne stanowisko pracy znajduje się na stronie internetowej Inspektoratu www.piw-nowydworgdanski.lo.pl
Powiatowy Inspektorat Weterynarii - 2016-05-06 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

POMOC ŚLUSARZA - SPAWACZA - 1 850 - 2 500 PLN

Pomocnik ślusarza - spawacza przy konstrukcjach stalowych
ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY "ŚWITA" - 2016-05-13 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

BETONIARZ - od 2 200 PLN

Przygotowanie i układanie mieszanek betonowych według rysunku. Zagęszczanie i pielęgnacja świeżego betonu. Przestrzeganie norm ilościowych i jakościowych oraz kontrola procesu technologicznego.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Stare Polesie (mazowieckie)

DOZORCA OBIEKTU SPORTOWEGO - od 1 000 PLN

utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na boisku
Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim - 2016-12-07 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

prowadzenie kuchni, samodzielne przygotowywanie potraw, smażenie mięs, miejsce pracy Bar "Pirat"- Krynica Morska
Dariusz Murawski - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DARMUR" - 2016-05-18 - Krynica Morska (pomorskie)

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRALNICZYCH - od 3 500 PLN

Konserwacja i bieżące naprawy.
PIWOWAR Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SZEF KUCHNI - 3 000 - 7 000 PLN

planowanie i organizowanie pracy w kuchni, planowanie jadłospisu i przygotowywanie potraw
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy BURSZTYN Wiesław Brzeski - 2016-08-26 - Jantar (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów baru
"JULKA" J.Bruzda Mała Gastronomia przy plaży w Stegnie - 2016-06-01 - Stegna (pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

zaopatrzenie firmy, miejsce pracy- teren całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Nowa Kościelnica (pomorskie)

ELEKTRYK- CHŁODNIARZ - 2 500 - 3 500 PLN

- utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego- lokalizowanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń- obsługa amoniakalnej maszynowni chłodniczych, po uzyskaniu odpowiednich kawalifikacji- obsługa sprężarek powietrza- wykonywanie przeglądów podległych maszyn i urządzeń- współpraca z działami produkcyjnymi.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska MALUTA - 2017-09-25 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

TECHNOLOG - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób bezrobotnych, do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Piaskowiec (pomorskie)

KIEROWCA - MONTAZYSTA - od 2 000 PLN

Złożenie mebli które sa w elementach oraz dostarczenie ich do klienta bądź montaż u klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Nasielsk (mazowieckie)

PATROSZACZ RYB - od 2 000 PLN

czyszczenie i patroszenie ryb
kontakt przez OHP - 2017-07-07 - Krynica Morska (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Nasielsk (mazowieckie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH/PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

prace proste przy linii produkcyjnej - produkcja płyt architektonicznych, prace magazynowe, porządkowe, wykonywanie prostych prac fizycznych
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk - 2017-04-06 - Kosewo (mazowieckie)

MURARZ - od 2 100 PLN

Ocenianie przydatności materiałów do wykonywania robót murarskich, murowanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości z otworami okiennymi, wentylacyjnymi ze spoiną z cegły, wykonywanie łuków i sklepień, układanie izolacji przeciwwilgociowych na wykonywanych ścianach, montowanie izolacji cieplnych, akustycznych na ścianach lub wewnątrz ścian, montowanie rusztowań do robót murarskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zakroczym (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac brukarskich.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Nasielsk (mazowieckie)

PRZETWÓRCA WARZYW - od 13 PLN

Zlecone prace pomocnicze przy mrożonkach. Sortowanie mrożonek. Pomoc w przyjmowaniu i przechowywaniu. Przygotowanie opakowań jednostkowych i zbiorczych. Ważenie, napełnienie i zamykanie opakowań.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Nasielsk (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

usuwanie awarii i konserwacja maszyn
STOLMACH PL S. C. Małgorzata i Piotr Łukasiuk - 2016-06-21 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj