Praca INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 25,05 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 25,05 zł/godz. lekcyjna (45 min.)

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: wykładowca na kursach (edukator, trener)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 25,05 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Wykładowca na kursach (edukator, trener) (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe; kurs metodyczny uprawniający do nauczania metodą Berlitz; rok doświadczenia na ww. stanowisku; biegła znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego metodą Berlitz. Umowa zlecenie 5 godz. tygodniowo.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: wykładowca na kursach (edukator, trener)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015