Praca INSTALATOR KAMIENIA Izabelin kontakt przez PUP

Stanowisko: INSTALATOR KAMIENIA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: instalacja kamienia na fasadzie oraz posadzkowych, instalacja i obróbka blatów kamieniowych, praca w zgodzie ze sztuką

Data publikacji: 2016-07-01

Lokalizacja: Izabelin (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Izabelin, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
instalacja kamienia na fasadzie oraz posadzkowych, instalacja i obróbka blatów kamieniowych, praca w zgodzie ze sztuką

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR KAMIENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Izabelin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.08.2019

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

KIEROWNIK PROJEKTU - od 2 600 PLN

Planowanie i koordynowanie zadań osób realizujących projekt z uwzględnieniem celu oraz wszystkich czynności jakie należy wykonać. Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz raportowania postępów w realizacji projektu na potrzeby przełożonych.
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO (OLIGOFRENOPEDAGOG) - od 2 273,2 PLN

prowadzenie zajęć dydaktyczno-edukacyjnych z uczniami upośledzonymi oraz autystycznymi w kalsach I-III
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Bartoszów (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Transport towarów, załadunek i rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

sporządzanie dokumentacji protokołowych
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura, odkurzanie podłóg w pomieszczeniach, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARII (STAŻYSTA) ST(POWER) - 997,4 PLN

- obsługa urządzen biurowych- pomoc w kancelarii- obieg korespondencji wych i przych- przygotowanie wysyłki poczty- ewidencjia dokumentów w urządzeniach ewidencyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Łękawica (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjer damsko-męski ze specjalnością zajmowania się męskim zarostem i włosami. Wymagane minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie, wykształcenie średnie. Poszukiwany specjalista od zarostu męskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - od 5 300 PLN

zapewnienie zaopatrzenia w surowce zgodne z zapotrzebowaniem oraz nabywanie dodatków do opakowań zgodnie z wymaganiami wewnetrznymi i Grupy Bel
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Chorzele (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łobez (zachodniopomorskie)

1291U - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jedlińsk (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy fizycznej na terenie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Myczkowce (podkarpackie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Kraków (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZWIĄZANE Z HODOWLĄ ZWIERZĄT FUTERKOWYCH /NOREK/
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Stromiec (mazowieckie)

FLIZIARZ - od 4 000 PLN

Fliziarz
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Koniuszowa (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń rolniczych - wóz paszowy Peecon Biga Twin 150; karmienie zwierzat, dojenie krów dojarką firmy Delaval, dbałość o czystość zwierzat, obsługa ciągnika rolniczego NEW Holland T 7030, przestrzeganie bhp, ppoż. , sanitarnych, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Tarnawatka (lubelskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie robót murarskich, tynkowanie i roboty towarzyszące.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 900 PLN

aktywna sprzedaż produktów chińskich przez telefon, udzielanie chińskim klientom informacji o produktach firmy, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CIEŚLA 212A - od 2 100 PLN

budowa domów z bali, obróbka ciesielska drewna budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Żyrardów (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO MYCIA, NAPEŁNIANIA I ZAMYKANIA BUTELEK - 997,4 PLN

Operator urządzeń do mycia, napełniania i zamykania butelek
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wąsosz (śląskie)

KIEROWCA - MASZYNISTA CIĘŻKIEGO SPRZĘTU GÓRNICZEGO - MASZYNISTA ŁADOWARKI - do 2 000 PLN

kierowanie samochodu z naczepą, obsługa ciężkiego sprzętu górniczego + ładowarki
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Wilków (dolnośląskie)

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przygotowanie stanowiska pracy, aparatów i urządzeń pomiarowych, odczynników chemicznych,- przyjmowanie i przygotowanie pacjenta do badania,- dobór i modyfikacja badań do stanu pacjenta i możliwości aparatu,- dezynfekcja aparatu po badaniu,- porządkowanie stanowiska pracy po zakończeniu badania.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

poszukiwanie i dobór dostawców głównie z Indii, zarządzanie, budowanie baz kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, analiza i planowanie zapotrzebowania na produkty, wykonywanie prac zleconych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

Pon - Pt 7:30-15:30
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Opole (opolskie)

PROJEKTANT ARANŻACJI WNĘTRZ - 997,4 PLN

projektowanie wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA KATEGORII C - od 2 080 PLN

- załadunek i rozładunek towarów,- dopilnowanie dokumentów przewozowych,- dbałość o pojazd
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kościerzyna (pomorskie)