Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH X3 Chełmża kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH X3

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełmża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK UTRZYMANIA TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

Koszenie trawy, pielęgnacja krzewów, sadzenie roślin
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - OFERTA DLA OSÓB Z ORZECZONYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - do 1 900 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; utrzymanie czystości na obiekcie o dużej powierzchni; obsługa maszyny czyszczącej; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice, ul. Lipowa
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gliwice (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SZEF KUCHNI (J. ANGIELSKI) - od 1 950 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapewnienie obsługi poczty, obsługa interesantów, obsługa poczty, telefoniczny kontakt z klientem, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA - od 2 000 PLN

pakowanie gotowych wyrobów do pudeł kartonowych, układanie pudeł na palecie zbiorczejprzygotowywanie pudeł do pakowaniaprowadzenie bezawaryjnego procesu produkcji zgodnie z potwierdzonym zleceniem produkcyjnym
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Poniatowa (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY M/K - od 3 486 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

KURIER - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

719S - SPAWACZ - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Radom (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

DORADZTWO ORAZ SPRZEDAZ UBEZPIECZEŃ KOMUNUKACYJNYCH, MAJATKOWYCH I NA ZYCIE
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Zieleniewo (zachodniopomorskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - do 1 850 PLN

montaż, instalacja i naprawa instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
FHUP ARIS Rolbiecki Zbigniew - 2016-08-02 - Grzegorz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Chrzanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami BHP, poznanie asortymentu towarowego, przygotowanie towaru do sprzedaży, układanie towaru, sprawdzanie cen towaru, obsługa klienta, obsługa kart płatniczych, obsługa kasy, sprawdzanie faktur, przestrzeganie warunków sanitarnych, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 300 PLN

Praca z rodziną dziecka, współpraca z instytucjami wspierającymi rodzinę, prowadzenie dokumentacji wychowanków, inne.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kłanino (pomorskie)

SPRZEDAWCA (38 EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30 r.żsprzedaz towarów w branży ogrodniczej, obsługa klienta, pielęgnacja roślin, ekspozycja towaru, układanie kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Otwock (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

Opiekun medyczny
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Jarosławiec (wielkopolskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

ewidencjonowanie i rozliczanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

zmywanie naczyń, pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 500 PLN

Kontakt z partnerami rosyjsko i ukraińskojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń szpitalnych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Złotów (wielkopolskie)

KUCHARKA - od 3 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Niechorze (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Dębica (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Mońki (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ/FP/ - SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

realizowanie założonych celó marketingowych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)