Praca INSPEKTOR W WYDZIALE KOMUNIKACJI Płock Starostwo Powiatowe w Płocku

Bielska 59, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców, wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami, wykonywanie środków karnych orzekanych przez sądy, wystawianie dowodów opłat komunikacyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR W WYDZIALE KOMUNIKACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: inspektor inspekcji transportu drogowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz aktów wykonawczych do tych ustaw, minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej; więcej informacji dot. oferty pracy pod nr tel. 24/267-46-48

Nazwa pracodawcy: Starostwo Powiatowe w Płocku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
List motyw., CV, kserokopia dowodu osobistego, kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje, kserokopie świadectw pracy dokumentujące staż pracy. Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.Dokumenty należy składać w Kancelarii Starostwa (II piętro, pok. 212) lub przesłać pocztą z dopiskiem: Dot. naboru na stanowisko podinspektora w Wydz. Komunikacji do 20.09.2016

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Bielska

Numer budynku pracodawcy: 59

Profil działalności pracodawcy: samorząd terytorialny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor inspekcji transportu drogowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016