Praca INSPEKTOR W DZIALE ADMINISTRACJI I WINDYKACJI Płock Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Rozpatrywanie odwołań od decyzji, rozpatrywanie skarg i wniosków, prowadzenie zbiorów aktów prawnych, prowadzenie korespondencji w ramach listów do obywateli, prowadzenie ewidencji skarg do WSA, wznawianie postępowania administracyjnego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00 - do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR W DZIALE ADMINISTRACJI I WINDYKACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: specjalista administracji publicznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie do dnia 4 maja 2016r. w Sekretariacie PUP w Płocku, ul. Kostrogaj 1 ( I piętro, pok. 26) lub przesłać pocztą na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, 09 - 400 Płock, ul. Kostrogaj 1 z dopiskiem: "Nabór na stanowisko: Inspektor w Dziale Administracji i Windykacji.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: zapobieganie i przeciwdziałanie bezrobociu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista administracji publicznej