Praca HYDRAULIK Gdańsk HYDRO-INSTAL ROBERT ŚMIETANKOWSKI

Stanowisko: HYDRAULIK

Wynagrodzenie: 1 900 - 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Montaż systemów hydraulicznych, kontrola systemów hydraulicznych, montaż urządzeń pomiarowych, montaż radiatorów, montaż zasuwy zamykajacej montaż żurawi.

Data publikacji: 2016-07-12

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: HYDRO-INSTAL ROBERT ŚMIETANKOWSKI

Siennicka 10/25, 80-703 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż systemów hydraulicznych, kontrola systemów hydraulicznych, montaż urządzeń pomiarowych, montaż radiatorów, montaż zasuwy zamykajacej montaż żurawi.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 900 - 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: hydraulik

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 900 - 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 20.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie, specjalność monter instalacji wodno-kanalizacyjnych, 2 lata doświadczenia, podstawowa znajomość języka rosyjskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 733053257 lub e-mailowy: nechayo (at) mail.ru

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: HYDRO-INSTAL ROBERT ŚMIETANKOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Siennicka

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik