Praca DRUKARZ SITODRUKOWY Kościan Tomasz Przewoźny TAZO STUDIO

Stanowisko: DRUKARZ SITODRUKOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie nadruków

Data publikacji: 2016-05-10

Lokalizacja: Kościan (wielkopolskie)

Pracodawca: Tomasz Przewoźny TAZO STUDIO

27 Stycznia 8, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DRUKARZ SITODRUKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: drukarz sitodrukowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: Tomasz Przewoźny TAZO STUDIO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: 27 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz sitodrukowy