Praca HOSTESSA Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: udział w akcjach promocyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 30 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 30 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: mile widziana książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Praga Południe

Kickiego 5, 04-373 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Kickiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa