Praca HANDLOWIEC Miętne kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Miętne, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: handlowiec

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miętne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK MECHANIK - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Ustjanowa Górna (podkarpackie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Pajęczno (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie umów handlowych z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przyrządzanie, gotowanie dań obiadowych, deserów, sałatek, itp. - zdrowa żywność, przyrządzanie posiłków o zbilansowanej diecie, przyrządzanie świeżych soków warzywnych, owocowych, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca na stacji paliw, praca co drugi dzień (13 godzin) od poniedziałku do soboty
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kębłowo (wielkopolskie)

obsługa klienta, zamawianie,przyjmowanie, wykladanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR SPORTU/ANIMATOR SPORTU - od 950 PLN

Animator sportu w hali sportowej przy Zespole Szkól w Wojciechowie
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wojciechów (lubelskie)

RECEPCJONISTA/KA - od 2 200 PLN

Obsługa Gości na recepcji, obsługa systemu komputerowego, wystawianie faktur, odbieranie telefonów.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

sprzedaz towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

HYDRAULIK - od 1 750 PLN

wykonywanie prac związanych instalacją zimnej i ciepłej wody, kanalizacji i centralnego ogrzewania; wykonywanie prób szczelności, regulacji i płukania instalacji; montaż przyborów sanitarnych, urządzeńgrzewczych; wykonywanie instalacji termicznych i przeciwwilgociowych; usuwanie awarii, naprawa, modernizacja i konserwacja instalacji
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Zbiczno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 4 000 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego C+E
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Sieciechów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Krosno (podkarpackie)

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ (WYMIANA OSOBY PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi do lat 3, zajęcia dydaktyczno - wychowawcze.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Prace remontowo - budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Włodawa (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lipsko (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Dębowiec (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

uszczelnianie rynien spustów, naprawa i montaż pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Uście Gorlickie (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 925 PLN

wspomaganie pracy nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

- bezusterkowe wykonywanie konstrukcji spawanych zgodnie z instrukcjami i dokumentacją techniczno - montażową, której opis często opracowany jest w jęz. angielskim,- konieczność współpracy w grupach posługujących się jęz. ukraińskim/białoruskim oraz konieczność składania raportów do osób bezpośrednio nadzorujących pracę.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Pinczyn (pomorskie)

POMOCNIK DRUKARZA - od 1 000 PLN

obsługa maszyn drukarskich, przygotowanie komputerowe tekstu pisanego cyrlicą, kontrola jakośći zadruku
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Laski (mazowieckie)

SPEDYTOR (POWER II) - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania dokumentacji spedycyjno-transportowej. Analiza dokumentów transportowych oraz handlowych. kontakt z przewoźnikami drogowymi. Współpraca z armatorami. negocjace stawek frachtowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T - od 750 PLN

kierowca samochodu dostawczego w kierunkach Europa-Białoruś-Rosja
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Terespol (lubelskie)

praca na magazynie,obsługa klientów i mechaników
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

F-PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

prace remontowo-budowlane, osuszanie budynków, termomodernizacja
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Chojnów (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 750 PLN

Przygotowywanie terenu, utrzymanie czystości na terenie firmy, bieżące naprawy.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa i konserwacja aut
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wołcza Mała (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed