Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pr.interw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykszałcenie zawodowe, doświadczenie. Kontakt osobisty z pracodawcą. Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Świerklany Górne (śląskie)

MONTAŻYSTA MEBLI - od 1 850 PLN

wnoszenie, przenoszenie, montaż mebli pokojowych, obsługa narzędzi ręcznych, transport mebli
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ 1 - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Paczyna (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Gubin (lubuskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawanie elementów z metali kolorowych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Twardosławice (łódzkie)

KOSZTORYSANT - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Mokre (kujawsko-pomorskie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

Montaż osłon okiennych, obsługa klientów, sprzedaż osłon okiennych, dokonywanie pomiarów i wycen
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 775 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu i jego wydawanie, kontrola jakościowa i ilościowa towaru, porządkowanie towaru w magazynie, bieżąca inwentaryzacja towaru, sporzadzanie dokumentacji magazynowej, obsługa skaneru
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Chojna (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

wymiana oleju i filtrów w samochodach ciężarowych, wymiana kół kompletnych,
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lipsko (mazowieckie)

POMOCNIK HYDRAULIKA - od 2 300 PLN

pomocnik hydraulika, wszelkie prace zwiazane z instalacją wod-kan i c.o., gaz.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KASJER - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Darłowo (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Puławy (lubelskie)

KURIER MOTOCYKLOWY - od 2 000 PLN

świadczy usługi w zakresie doręczania i odbioru przesyłek w przydzielonym rejonie
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY KIEROWNIK DS. KLIENTÓW - od 9 500 PLN

- Podróże służbowe- Wsparcie działań eksportowych- Dokonywanie uzgodnień z klientami w celu przygotowania ofert- Realizacja zamówień - przygotowanie dokumentów eksportowych - Analiza tynku zagranicznego
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Zabierzów (małopolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Opracowanie stratgii promocji w Internecie, form sprzedaży asortymentu dla klientów z Rosji i Azerbejdżanu, pomoc klientom przy dokonywaniu zakupów, przyjmowanie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Grójec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż produktów piekarniczych i cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

KELNER - od 12 PLN

Według stanowiska
DALIA GRECKI GRIL AKROPOLIS - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Toporzysko (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Operator Koparki, kierowca kat. C
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Sławkowice (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - REFERAT FINANSOWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy - Referat Finansowy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

SZTUKATOR (109OP) - od 1 000 PLN

Szpachlowanie ścian, nakładanie zapraw gipsowych. Tworzenie elementów dekoracyjnych, obróbka gzymsów. Montowanie odlewów i elementów sztukaterii.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Otwock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Konin (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 1 928 PLN

Praca przy grillu, frytkownicach, tosterach; przygotowanie kanapek, sałatek, deserów; uzupełnianie zapasów; obsługa kasy fiskalnej; prace porządkowe, magazynowe i przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Częstochowa (śląskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

utrzymanie czystości w pokojach mieszkalnych - pomieszczeniach ogólnodostępnych
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Redy (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY UTRZYMANIU DRÓG PRACA POD KIERUNKIEM WYKWALIFIKOWANEJ OSOBY - do 2 010,96 PLN

Naprawianie pojedyńczych uszkodzeń nawierzchni na jezdniach, poboczach, usuwanie innych zagrożeń z jezdni, poboczy i pasa rozdziału m.in.porzuconych przedmiotów, rozlanego oleju itp;usuwanie zastoisk wodnych na jezdni zagrażających bezpieczeństwu ruchu, sprzątanie pasa drogowego , zbieranie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, mycie znaków drogowych, ekranów akustycznych, czyszczenie dylatacji mostowych, czyszczenie wpustów ulicznych, przepustów drogowych, montaż urzadzeń odwodnienia drogowego, barier energochłonnych, usuwanie graffiti, naprawianie ogrodzenia i siatek dla herpetofauny.Miejsce pracy: Wrocław ul. Sułowska 4 Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 13 PLN

Kompleksowe wykonywanie pokryć dachowych i elewacji
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Skawina (małopolskie)