Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pr.interw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 000 PLN

czyszczenie, mycie, sortowanie owoców
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji i rejestrów.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Staszów (świętokrzyskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - do 1 850 PLN

produkcja obuwia w I gatunku jakościowym
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Złotoryja (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie odzieży dla gastronomii. Szycie koszul oraz bardzo dobra obsługa maszyn stebnówka, overlock i dwuigłówka
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ostrów-Osiedle (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

MUROWANIE, ZBROJENIE, SZALUNKI
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Steklin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Czeladź (śląskie)

445U PRAOWNIK ADM.BIUROWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wielogóra (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 2 768,58 PLN

Import/export, prowadzenie biura, testowanie urządzeń elektronicznych, prowadzenie dokumentacji handlowej.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samohodów ciężarowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

praca umysłowa, samodzielne księgowanie faktur zakupu, wystawianie faktur sprzedaży, samodzielne księgowanie wszelkich dokumentów księgowych w ramach potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym dom wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Międzybrodzie Żywieckie (śląskie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE EGZEKUCJI ADMINISTRACYJNEJ - 997,4 PLN

wprowadzanie tytułów wykonawczych do bazy, wydruk i naklejanie kodów kreskowych na tytuły wykonawcze, wysyłka poczty, rejestracja danych w systemie komputerowym, sporządzanie wydruków zapytań do ZUS oraz CIKW, kompletowanie dokumentacji w postępowaniu egzekucyjnym, przygotowanie akt do archiwizacji
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Chorzów (śląskie)

MONTER WYKONUJĄCY CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE, KONFEKCYJNE, MONTERSKIE - od 1 850 PLN

proste prace manualne,składanie pralek i lodówek,kontrola jakości,prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wronki (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie i spawanie stali nierdzewnej TIG, MIG
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Rybnik (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Szkolenie BHP.Zapoznanie się z ryzykiem zaw.na stanowisku pracy oreaz z regulaminem pracy.Obsługa urządzeń biurowych.Prowadzenie dziennika korespondencji.Przygotowanie i opracowanie dokumentów biurowych.Porządkowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Ostrowina (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 3 000 PLN

Obsługa magazynu, układanie towaru, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Częstochowa (śląskie)

KELNER (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

obsługa gości restauracji, odbieranie zamówień, przekazywanie ich do kuchni, podawanie potraw, przygotowywanie napoi, obsługa komputera, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bobowa (małopolskie)

179U - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-1396 - od 925 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Namysłów (opolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielowi przy opiece i obłsudze dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Sokołowice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ. - od 2 400 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie wyższe; umiejętności znajomości rynku Europy Wschodniej; uprawnienia prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe 5 lat w branzy sprzedaży; znajomość języków obcych ukraiński, rosyjski w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynku Europy Wschodniej (branża handlowa) - w zakresie zakupu płodów rolnych.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Lublin (lubelskie)

KOWAL - 2 500 - 4 000 PLN

Obsługa urządzeń kuźniczych.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MŁODSZY ASYSTENT - STAŻ - 997,4 PLN

UDZIAŁ W WYKONYWANIU BADAŃ MIKROBIOLOGICZNYCH PRÓBEK WODY PRZEZNACZONEJ DO SPOŻYCIA, WODY POWIERZCHNIOWEJ, WODY PRZEZNACZONEJ DO KĄPIELI I WODY UŻYTKOWEJ CIEPŁEJ ,WYKONYWANIE BADAŃ CHEMICZNYCH PRÓBEK WODY PRZEZNACZONEJ DO SPOŻYCIA, WODY POWIERZCHNIOWEJ, WODY PRZEZNACZONEJ DO KĄPIELI I WODY UŻYTKOWEJ CIEPŁEJ, OBSŁUDZE KLIENTÓW ZLECAJĄCYCH PRÓBKI DO BADAŃ, KONTROLI JAKOŚCI POŻYWEK MIKROBIOLOGICZNYCH, KONTROLI WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH(CZYSTOŚĆ MIKROBIOLOGICZNA POWIERZCHNI I POWIETRZA W POMIESZCZENIACH LABORATORYJNYCH), SPORZĄDZANIU DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z TOKIEM PROWADZONYCH BADAŃ I SPRAWOZDAŃ Z BADAŃ
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KONSERWATOR (322 DOF 50+) - od 1 850 PLN

Oferta dla bezrobotnych powyżej 50r.żMonitoring stanu technicznego budynku oraz bieżące naprawy.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Żyrardów (mazowieckie)

KROJCZY - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Zarzecze (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed