Praca GRAFIK KOMPUTEROWY M/K (J.ANGIELSKI J.ROSYJSKI) Warszawa Fireart Spółka z o.o.

Miejsce pracy:
02-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 21 600 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY M/K (J.ANGIELSKI J.ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 21 600 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Grafik komputerowy multimediów (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe. 3 lata doświadczenia zawodowego. Znajomość języków obcych angielski i rosyjski. Obowiązki: Wykształcenie kierunkowe: bardzo dobra z znajomość Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Illustrator, Corel Draw, FontLab, Adobe After Effects, Cinema 4D, Sketch, InVision, FinalCut Pro, Adobe Premier Pro, Adobe Audition, Unity Gamemaker, Anime Studio, FL Studio. Znajomość CSS oraz HTML. Zaawansowana znajomość języków angielskiego, rosyjskiego niezbędna- praca w zespole międzynarodowym. Konieczność posiadania portfolio. Tworzenie projektów webowych, praca nad projektami klientów, ilustrowanie, twórcze podejście do zadań, robienie grafiki dla projektów klienckich i na zapotrzebowanie własne firmy. Dbanie o spójność graficzną projektu. Kandydat będzie wykonywał pracę twórczą o indywidualnym charakterze, której rezultatem będzie seria ilustracji dla witryn internetowych dystrybuowanych przez spółkę. Przedmiotem umowy jest osiągnięcie z góry ustalonego rezultatu. Kwota wynagrodzenia 21600 zł. za dzieło w rozliczeniu miesięcznym nie mniejszym niż3600zł/miesięcznie. Kontakt z pracodawcą CV na e-mail: hello (at) fireart-d.com.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Fireart Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Belgradzka 4/42, 02-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Belgradzka

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów