Praca GLAZURNIK Piaseczno Budiwex Czubak Cezary

WIŚNIOWA 6B/5, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: układanie cegły klinkierowej, glazury itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: układanie cegły klinkierowej

Nazwa pracodawcy: Budiwex Czubak Cezary

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv przesyłać na e-mail: BUDIWEX (at) OP.PL

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: WIŚNIOWA

Numer budynku pracodawcy: 6B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 2 300 PLN

sprzątanie biura
BOGUTTI Sp. z o.o. - 2016-06-27 - Henryków-Urocze (mazowieckie)

ROBOTNIK PRODUKCYJNY - od 950 PLN

praca przy montażu plandek i namiotów, klejenie plandek, montaż plandek samochodowych, przygotowywanie odpadów poprodukcyjnych do wywozu
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Tarczyn (mazowieckie)

PRACOWNIK SKLEPU - od 12 PLN

wykładanie towaru, prace porządkowe na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wólka Kozodawska (mazowieckie)

PRACOWNIK DEMONTAŻU - od 1 850 PLN

demontaż i segregowanie sprzętu elektronicznego, rozbieranie części sprzętu elektronicznego
TDM Electronics S.A. - 2016-11-09 - Rembertów (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 000 PLN

Wyszukiwanie kandydatów do pracy , wysyłanie ofert pracy w języku rosyjskim , ukraińskim, angielskim. Opracowywanie i aktualizowanie informacji o potrzebach kadrowych firmy oraz rekrutowanie i selekcjonowanie kandydatów do pracy, szczególnie to będą kandydaty z poza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja , Azerbejdżan ...) Prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy;Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych, oraz zmianami w warunkach pracy i płacy;
GOOD-PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-07 - Piaseczno (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów dla firmy w Serbii, Albanii, Bośni i Hercegowinie oraz Chorwacji w zakresie sprzedaży odzieży i obuwia
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Piaseczno (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami chińskimi, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Chin, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 100 PLN

RefDo30fryzjerstwo męsko, damskie, dziecięce
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Piaseczno (mazowieckie)

KOORDYNATOR - od 15 PLN

koordynowanie pracy w firmie, przyjmowanie zleceń, zamówień, dobór pracowników, zdobywanie nowych kontrahentów, w tym z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Piaseczno (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 1 850 - 2 000 PLN

pakowanie towaru, obsługa taśmy, obsluga sprzętu do pakowania, skaneru
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 16 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 1 750 PLN

montaż płyt kartonowo-gipsowych, przygotowywanie miejsca pracy, odpowiedzialność za materiały i narzędzia
HERMANN Sp. z o.o. - 2016-01-22 - Lesznowola (mazowieckie)

SKŁADACZ-PAKOWACZ - od 13 PLN

składanie opakowań kartonowych, pakowanie produktów, kontrola jakości wyrobów, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Piaseczno (mazowieckie)

SZEF KUCHNI - od 1 500 PLN

SPRAWDZANIE JAKOŚCI POTRAW, UKŁADANIE MENU, NADZÓR NAD PRZEŁOŻONYMI, ZNAJOMOŚĆ POTRAW WIETNAMSKICH, ZAMAWIANIE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 13 PLN

obsługa wózka, wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów, zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Piaseczno (mazowieckie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 100 PLN

wsparcie prawidłowego funkcjonowania firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakty z kontrahentami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU - NADARZYN - od 950 PLN

Odpowiedzialność za współpracę między prezesem, a klientami i kontrahentami firmy, redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych w języku hindii oraz angielskim, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, aktywne wspieranie przedstawicieli handlowych w ich codziennej działalności. Praca 10 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 12-14.
AURORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-02 - Mroków (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji, określanie grupy docelowej potencjalnych nabywców, działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów wietnamskich lub chińskich
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPAWACZ METODĄ MIG/MAG - od 1 200 PLN

obróbka metali w zakresie spawania metoda MIG/MAG, spawanie konstrukcji oraz różnych elementów, znajomość budowy mozliwości technologicznych urzadzeń spawalniczych, samodzielne ustawianie parametrów spawania
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Jazgarzewszczyzna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA STAŻ - 997,4 PLN

zapoznanie się z asortymentem oraz zasadami ułożenia towaru, rozmieszczenie towaru na półkach w sklepie, dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe, sprawdzanie towaru, trening umiejętności sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Piaseczno (mazowieckie)

ASYSTENT - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u indyjskich dostawców, wspomaganie pracy handlowców
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Mroków (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 100 PLN

pozyskiwanienklientów firmy w Polsce oraz w krajach byłego ZSRR w zakresie sprzedaży art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Piaseczno (mazowieckie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw wietnamskich
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 14 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

wytwarzanie wyrobów z tworzyw sztucznych, kontrolowanie procesów produkcji, wykonywanie przeglądów, regulacja i konserwacja maszyn
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Karolina (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw azjatyckich
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 25 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia indyjskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)