Praca FRYZJER Tłuszcz Salon Fryzjerski Katrin Katarzyna Roman

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 10 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo ogólne, strzyżenie, farbowanie, trwała i inne..

Data publikacji: 2015-11-13

Lokalizacja: Tłuszcz (mazowieckie)

Pracodawca: Salon Fryzjerski Katrin Katarzyna Roman

Warszawska 72, 05-240 Tłuszcz, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Fryzjerstwo ogólne, strzyżenie, farbowanie, trwała i inne..

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł/h brutto

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tłuszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tłuszcz

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Katrin Katarzyna Roman

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Tłuszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tłuszcz

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

Świadczenie usług w zakresie strzyżenia i czesania, doradztwo w zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji w zależności od gatunku i stanu włosów.
Fryzjer Damsko-Męski "VIVA" Hanna Hopa-Ficht - 2016-09-01 - Wejherowo (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Fryzjerstwo: strzyżenie, koloryzacja, obsługa klientów, farbowanie, modelowanie, mycie włosów. Oosba ma mieć pojęcie na temat min. związanego z fryzjerstwem. Obowiązki: dbałość o porządek, umawianie klientów, j.w.
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - do 3 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
AnA - 2017-04-04 - Gdańsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA RYNKI WSCHODNIE - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie rynków wschodnich. Biegła znajomość języka ukraińskiego.
"ROLLO" IZABELA WIERZBIŃSKA - 2016-09-05 - Marki (mazowieckie)

TERAPEUTA - od 3 000 PLN

Zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe
AGROTECH POLSKA, CENTRUM TERAPII ASQ ,TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY ASQ WŁADYSŁAW STANEK - 2016-10-07 - Wołomin (mazowieckie)

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Warszawa (mazowieckie)

zabiegi na skórze głowy oraz czesanie,rozjaśnianie,farbowanie i pielęgnacja włosów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 2 200 - 3 000 PLN

Naprawy pojazdów samochodów
Auto Serwis Radzymin S.C - 2016-10-10 - Radzymin (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno - leczniczych włosów i skóry głowy przez wykonywanie m. in. masażu i okładów i kąpieli. Stosowanie preparatów kosmetyczno - leczniczych i aparatów specjalistycznych Pollerball i Micro MST.
kontakt przez PUP - 2017-08-23 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - 1 850 - 3 000 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
Salon Fryzjerski Beata Wąsiewicz - 2016-10-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Fryzjerstwo
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY "C" - od 2 300 PLN

grafika komputerowa, przygotowywanie reklamy i promocji, tłumaczenie rozmów, kontakt z klientami,
HAKEEM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-07 - Ząbki (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- strzyżenie, balejaż, modelowanie, kręcenie trwałej, farbowanie włosów, czesanie fryzury wieczorowej,- utrzymywanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Łódź (łódzkie)

praca z klientem - strzyżenie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Kraśnik (lubelskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie
Fryzjerstwo Maria Glanc - 2015-12-02 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Zgodnie z zawodem
Usługi Fryzjerskie Barbara Kołotowicz - 2015-12-01 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

strzyżenie, koloryzacja, wykonywanie fryzur okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Trzebinia (małopolskie)

wgo stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Chojnice (pomorskie)

Strzyżenie damskie i męskie. Pielęgnacja, modelowanie,koloryzacja włosów. (Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Rypin.)
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Usługi fryzjerskie
Kubica Katarzyna Salon Fryzjerski EFEKT - 2016-10-19 - Rogów (śląskie)

Według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami starszymi i chorymi
Prywatny Pielęgniarski Dom Opieki dla Ludzi Starszych - 2016-01-14 - Nowe Załubice (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Wykształcenie: mile widziane zawodowe kierunkowe (czeladnik); doświadczenie: brak wymagań, strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, koloryzacje; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
FIRMA USŁUGOWA ALEKSANDRA JANKOWSKA - 2017-08-25 - Gliwice (śląskie)

KIEROWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 500 PLN

wyksztalcenie zawodowe lub wyższe, staż pracy min. 6 m-cy na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka rosyjskiego, realizacja powierzonych planów sprzedażowych, pelne koordynowanie działu sprzedaży,
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wołomin (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Limanowa (małopolskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 500 PLN

Murowanie ścian, przygotowywanie zbrojenia, roboty tynkarskie
kontakt przez PUP - 2017-10-14 - Radzymin (mazowieckie)

Umiejętność koloryzacji, cięć, upięć, pielęgnacji itp oraz nawiązywania kontaktów z klientami.
Studio Fryzur MANDARINE Joanna Kęsek - 2016-07-20 - Krzywaczka (małopolskie)

FRYZJER - do 1 400 PLN

- strzyżenie dzieci do lat 12, - strzyżenie męskie, damskie, - koloryzacja, - dbanie o higienę miejsca pracy. Praca w godz.: 11-18, pół etatu. Miejsce pracy: Aleja Bielany.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

Praca na stanowisku fryzjera.
SALON 13 AGNIESZKA GARBARSKA-CZERNEK - 2017-03-03 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Wybierz miejscowość