Praca FRYZJER Tłuszcz Salon Fryzjerski Katrin Katarzyna Roman

Warszawska 72, 05-240 Tłuszcz, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Fryzjerstwo ogólne, strzyżenie, farbowanie, trwała i inne..

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł/h brutto

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tłuszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tłuszcz

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Katrin Katarzyna Roman

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Tłuszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tłuszcz

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

Prace związane ze świadczeniem usług fryzjerskich, min. strzyżenie, farbowanie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GALA" Łukasz Siwiński - 2016-09-09 - Koło (wielkopolskie)

strzyżenie damsko-męskie, farbowanie.
Zakład Fryzjerski "HAIR STUDIO" Elżbieta Dyjeta - 2016-12-09 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Właściwe eksponowanie towaru na półkach w celu zapewnienia odpowiedniej rotacji i ciągłości sprzedaży, sprzedaż asortymentu sklepu
Modoti Sp. z O.O. - 2017-03-07 - Radzymin (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

kompleksowa obsługa klienta na dziale meskim i damskim
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 925 PLN

wykonywanie prac fryzjerskich
Zakład Fryzjerski Mariusz Król - 2016-08-05 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wykształcenie min. średnie, książeczka sanepidu, dyspozycyjność, prace przy czyszczeniu blach, prace związane z utrzymaniem czystości,
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ząbki (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce
WIOLETTA SROKA Violâtre Strefa Fryzur - 2017-02-20 - Skawina (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

Przygotowywanie reeksportu samochodów i części do samochodów na rynek armeński. Przygotowywanie dokumentów celnych. Pomoc logistyczna. Gotowość do wyjazdów zagranicznych. Wykształcenie średnie ogólne. Znajomość rynku samochodowego/części sam. Doświadczenie zawodowe 2 lata na podobnym stanowisku. Biegła znajomość języka armeńskiego. Prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ząbki (mazowieckie)

Strzyże i modelowanie włosów,zabiegi koloryzacji włosów
Kreowanie Fryzur Agnieszka Akścin - 2016-02-22 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

do uzgodnienia
PŁODZIEŃ JOANNA, " STUDIO FRYZUR " - 2016-05-15 - Rzeszów (podkarpackie)

DEKARZ/BLACHARZ - do 11 PLN

Instalowanie rynien, pokrywanie dachów, wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych, instalowanie rur spustowych. Wykształcenie zawodowe doświadczenie zawodowe 5 lat.
"HEN-MAR" Marcin Kujawa - 2016-05-06 - Kobyłka (mazowieckie)

fryzjer damsko męski
STUDIO FRYZUR KONTRAST Dariusz Jamróg - 2017-01-23 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR ŻURAWIA JEZDNIOWEGO - do 1 850 PLN

Obsługa żurawia jezdniowego. Wykształcenie zawodowe. Doświadczenie zawodowe 1 rok na w/w stanowisku.
FUH "KUSED' Sławomir Królik - 2016-04-19 - Kobyłka (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

samodzielny fryzjer
Beniamin Natalia Gilge - 2016-08-10 - Chorzów (śląskie)

FRYZJER - od 1 800 PLN

Strzyżenie, koloryzacja, obsługa klienta
"IMAGE" KINGA GŁAZOWSKA - 2015-12-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

DYREKTOR GENERALNY - od 5 650 PLN

Nadzór nad produkcją, kształtowanie i realizacja strategii finansowej, nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu, koordynowanie pracy, odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej
P-U TECHNOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-27 - Marki (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami starszymi i chorymi
Prywatny Pielęgniarski Dom Opieki dla Ludzi Starszych - 2016-01-14 - Nowe Załubice (mazowieckie)

usługi fryzjerskie w zakresie damsko-męskim
Z-d Fryzjerski Maria Kalinowska - 2016-08-24 - Olkusz (małopolskie)

Strzyżenie, koloryzacja, praca w salonie fryzjerskim
SALON FRYZJERSKI EDIFOX Edyta Śledź - 2016-09-13 - Łęczna (lubelskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

sprzedaż części samochodowych, układanie, mycie, sprzątanie, pakowanie
E-KAMA - 2016-07-12 - Zielonka (mazowieckie)

wykształcenie zawodowe- kierunkowe, minimum 1 rok doświadczenia, 1/2 etatu, praca w godzinach 10:00-18:00 w sobotę 08:00-14:00 (godziny do uzgodnienia), miejsce pracy Czekanów
Fryzjerstwo Jolanta Ławniczak - 2016-05-09 - Czekanów (wielkopolskie)

fryzjerstwo damsko-męskie, modelowanie, strzyżenie, farbowanie włosów
Salon Fryzjerski, Ewelina Waligóra - 2016-07-25 - Piwniczna-Zdrój (małopolskie)

TAPECIARZ - do 2 000 PLN

Wg stanowiska, możliwość, przyłuczenie do zawodu tapeciarza.
PARTNER T - 2017-01-26 - Kuligów (mazowieckie)

strzyżenie, obsługa klientów
Salon Fryzur Edyta Czaja - 2016-06-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

wykonywanie usług fryzjerskich w zakresie mycia i strzyżenia włosów, farbowania, mofelowania, kręcenia na wałki, trwałej ondulacji
HANDEL OBWOŹNY DANIEL KORBUS - 2016-02-08 - Słubice (lubuskie)

FREZER - do 17 PLN

Wykonywanie prac frezerskich w procesie produkcji form i oprzyrządowania (produkcja okładzin ciernych, stosowanych w kolejnictwie). Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe. Praktyczna znajomość procesu obróbki elementów.
FRENOPLAST Sp. z o.o. - 2016-08-03 - Majdan (mazowieckie)

KUCHARZ (N) - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Dąbrówka (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, upięcia, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zduńska Wola (łódzkie)

Wybierz miejscowość