Praca FRYZJER Andrespol Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Andrespol (łódzkie)

Pracodawca: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Rokicińska 121, 95-020 Andrespol, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Andrespol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Andrespol

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łódzki wschodni

Gmina pracodawcy: Andrespol

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Andrespol

Ulica pracodawcy: Rokicińska

Numer budynku pracodawcy: 121

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, uczesanie fryzury dziennej, wieczorowej, farbowanie, koloryzacja
JANINA NIEMIRO ZAKŁAD FRYZJERSTWA DAMSKO-MĘSKIEGO - 2017-03-13 - Zielona Góra (lubuskie)

obsługa klientów w zakresie modelowania włosów, strzyzenie, farbowanie, trwała ondulacja, upięcie włosów
VENUS Salon Fryzjerski Ewelina Suligowska - 2017-04-25 - Orońsko (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damsko-męskie
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Beata Faltus - 2016-01-28 - Chełm Śląski (śląskie)

Zgodnie z pełnionym stanowiskiem.
Salon Fryzjerski "Marta" Jankowska Marta - 2017-01-17 - Czersk (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Przewóz towarów na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Andrespol (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Mechanik samochodu ciężarowego
SPECTRANS - 2016-02-01 - Zielona Góra (łódzkie)

samodzielne stanowisko
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IZABELA JAROSŁAW SOKÓLSKI - 2016-04-15 - Białystok (podlaskie)

FRYZJER - od 925 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Koło (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

NAUKA STRZYŻENIA, FARBOWANIA I MODELOWANIA WŁOSÓW.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kleczew (wielkopolskie)

wg stanowiska
STUDIO FRYZJERSKIE - Stocki Piotr - 2016-04-25 - Wołów (dolnośląskie)

ścinanie włosów, farbowanie,pielęgnacja
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Bytom (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 340 PLN

Przyjmowanie towaru do magazyn, sporządzanie dokumentacji, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszczanie i układanie towarów przyjętych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, prowadzenie ewidencji w języku hinduskim
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gospodarz (łódzkie)

Zgodny ze stanowiskiem
Monika Puzon - Studio Fryzjerskie - 2017-06-07 - Radzyń Chełmiński (kujawsko-pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Andrespol (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 13,8 PLN

Dozorowanie mienia wskazanego przez pracodawcę
TOMMAX Spółka z o.o. - 2016-10-03 - Koluszki (łódzkie)

FRYZJER - od 1 400 PLN

Paulina Fornal "PAULINA" - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

strzyżenie damskie i męskie, modelowanie włosów krótkich i upinanie długich, farbowanie, pasemka, baleyage, mycie głowy, ondulacja, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w salonie
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Turek (wielkopolskie)

FORMIERZ - od 1 000 PLN

Wykonywanie i projektowanie form silikonowych do odlewów metalowych na maszynach obśnobkowych, wulkanizowanie form, tworzenie modeli formierskich, obsługa maszyn: wtryskarka, wulkanizator(PÓŁ ETATU)
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Janówka (łódzkie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 2 000 PLN

Pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Koluszki (łódzkie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - od 13,8 PLN

Sprzątanie powierzchni powierzonych placówek

kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Bytom (śląskie)

fryzjerstwo damskie i męskie
Studio Urody "Look" Anna Jaszczułt - 2017-03-15 - Pułtusk (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz przesyłek po terenie kraju(soboty, niedziele - dniami wolnymi)
PHU JAROSŁAW - 2016-06-01 - Natolin (łódzkie)

1) wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych włosów;2) wykonywania zabiegów chemicznych włosów;3) wykonywania strzyżenia włosów;4) wykonywania stylizacji fryzur
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Oleszyce (podkarpackie)

STOLARZ - 1 850 - 2 400 PLN

produkcja drewnianej stolarki otworowej
P.H.U.P. MAX-BUD Sp. z o.o. - 2016-06-01 - Starowa Góra (łódzkie)

strzyżenie męskie, strzyżenie i modelowanie damskie, koloryzacje
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO* - od 2 300 PLN

obsługa maszyn w ruchu, obsługa maszyn pakujacych
"JOGO" Łódzka Spóldzielnia Mleczarska - 2016-02-09 - Kraszew (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pracpwnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Justynów (łódzkie)

FRYZJER - 1 000 - 2 000 PLN

Fryzjer damsko-męski. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe. Pracodawca dopuszcza również możliwość podjęcia współpracy w pełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca na terenie Wejherowa. Zainteresowane osoby są proszone o składanie CV w siedzibie pracodawcy Wejherowo, ul. Kaszubska 6.
Usługi Fryzjerskie Jarosław Pisała - 2017-01-31 - Wejherowo (pomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie oraz męskie
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Radomsko (łódzkie)