Praca FRYZJER Trzebinia Studio Fryzur ALTER EGO Sylwia Chmielowska

Kopalniana 2A, 32-540 Trzebinia, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: usługi fryjzerskie w pełnym zakresie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: dwie zmiany: 9-17, 11-19, pon-sob

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebinia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebinia

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: pomaturalne/policealne, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub policealne, doświadczenie w zawodzie fryzjer min. 1 rok

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Studio Fryzur ALTER EGO Sylwia Chmielowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Trzebinia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebinia

Ulica pracodawcy: Kopalniana

Numer budynku pracodawcy: 2A

Profil działalności pracodawcy: studio fryzur

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*