FRYZJER Sułkowice oferta pracy STUDIO FRYZUR PERFECT

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 800 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie koloryzacja, upięcia , stylizacja włosów

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Sułkowice (mazowieckie)

Pracodawca: STUDIO FRYZUR PERFECT

OGRODOWA 27, 05-650 Sułkowice, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie koloryzacja, upięcia , stylizacja włosów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sułkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chynów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: STUDIO FRYZUR PERFECT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny , skierowanie do pracy z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Chynów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sułkowice

Ulica pracodawcy: OGRODOWA

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015