Praca FRYZJER - STYLISTA Kobyłka Akademia Piękna Joanna Rybak

K. Pieniążka 27, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie usług z zakresu - strzyżenie damsko - męskie, dziecięce, farbowanie, upięcie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER - STYLISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyłka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kobyłka

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne, kierunek: Fryzjerstwo

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: strzyżenie, farbowanie, upięcie włosów

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Akademia Piękna Joanna Rybak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Kobyłka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobyłka

Ulica pracodawcy: K. Pieniążka

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.10.2016