Praca FRYZJER Łowicz kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: .

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Łowicz (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łowicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łowicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Stanisława Stanisławskiego

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

PRACZKA - do 2 000 PLN

Zapoznanie z ogólnymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi obowiązującymi w pralni szpitalnej. Zapoznanie z obsługą pralni, maglownic i innych użądzeń znajdujących się w pralni. Transport bielizny do/i z pralni. Pomoc przy rozwożeniu czystej blielizny na oddziały i do sterylizacji. Wykonanie innych czynności pomcniczych na rzecz pralni.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Włodawa (lubelskie)

ZBROJARZ 207A - od 2 000 PLN

prace zbrojarskie
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Guzów (mazowieckie)

POMOC WYCHOWAWCY (PO STAŻU) - od 2 200 PLN

Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK LOMBARDU - od 1 850 PLN

sprzedaż internetowa oraz stacjonarna, wycena wartości sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lędziny (śląskie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, układanie bukietów, robienie stroików, wieńców, wiązanek, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY REFERENT W DZIALE SŁUŻBY DROGOWEJ - od 1 850 PLN

przedmiar robót związanych z remontem nawierzchni drogowych, prowadzenie ewidencji, obsługa programu BIP, prace związane z zastosowaniem procedur związanych z wycinką zagrażających drzew
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Lubań (dolnośląskie)

TANATOPRAKSER (BALSAMISTA) - od 2 100 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Olkusz (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie kontaktów handlowych, sprzedaż hurtowa i detaliczna, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Układanie dokumentów, sortowanie, wprowadzanie danych do systemu, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Szamotuły (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Przewóz ładunków na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 2 000 PLN

naprawa maszyn rolniczych, ciągników
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Szczuka (kujawsko-pomorskie)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO - od 2 000 PLN

Animator zabaw dla dzieci, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-19 - Poznań (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - od 1 850 PLN

nauczanie języka polskiego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ujazd (łódzkie)

ADMINISTRATOR SYSTEMU, INFORMATYK - od 3 000 PLN

Konfiguracja switchy, routerów, firewalli, tunelów VPNAdministracja serwerami i środowiskiem wirtualnym vSpehre /Hyper-V
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Pruchnik (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA DS USŁUG KURIERSKICH - 997,4 PLN

nawiązywanie kontaktów z klientami (telefonicznych) przedstawianie oferty firmy,pozyskiwanie nowych klientów, realizowanie złozonych zleceń, koordynacja procesu realizacji zleceń
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Słupsk (pomorskie)

wg progamu stażu POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Dąbki (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż książek
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Trzcianka (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

NAUKA O PRZEPŁYWIE INFORMACJI, NADAWANIU I ODBIERANIU KORESPONDENCJI. ZAPOZNANIE SIĘ Z OBSŁUGĄ KLIENTA, ORGANIZACJĄ PRACY. NAUKA TWORZENIA ZESTAWIEŃ KADROWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Konin (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTÓW - od 1 600 PLN

Ogólny zakres obowiązków: koordynowanie współpracy poszczególnych jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa i firm zewnętrznych świadczących usługi towarzyszące, bieżący nadzór nad realizacją usług, zbieranie informacji rynkowej i jej weryfikacja, prowadzenie kartoteki klientów i kontrahentów, rozliczanie zrealizowanych imprez oraz zamawianych usług, współpraca z podmiotami z rynku UE/Azja. Poziom wykształcenia: wyższe; umiejętności: znajomości rynku turystycznego w UE/Azji; doświadczenie zawodowe: minimum 4 lata w branży turystycznej; znajomość języków obcych: j. angielski, j. chiński w stopniu biegłym. Miejsce wykonywania pracy w Lublinie.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, karmienie, usypianie dzieci, kontakt z rodzicami, oddziaływanie wychowawcze na dzieci, zaspokajanie potrzeb dzieci
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Sosnowiec (śląskie)

STAŻ - KONSULTANT DS TURYSTYKI - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Opole (opolskie)

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mielec (podkarpackie)

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

PIELĘGNIARKA - 2 500 - 3 500 PLN

realizacja zleceń lekarskich,opieka nad osobami chorymi
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Trzebinia (małopolskie)

MECHANIK MASZYN OGRODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa maszyn ogrodniczych (pilarki, kosiarki itp.)
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Pniewy (wielkopolskie)