Praca FRYZJER-POMOC Lipsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER-POMOC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Adres pracodawcy:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: lipski

Gmina pracodawcy: Lipsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipsko

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mników (małopolskie)

SPRZEDAWCA USŁUG LOGISTYCZNYCH - od 2 000 PLN

Sprzedaż usług logistycznych na terenie Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

ROBOTNIK GOSPODARCZY
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Poznań (wielkopolskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

organizacja miejsca pracy, przygotowanie matryc i wykrojników, wykrajanie elementów produktów nożycami ręcznymi, dokumentowanie, porządkowanie miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Zahajki (lubelskie)

POMOC DENTYSTYCZNA - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku, sterylizacja, asystowanie stomatologowi
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wysoka (wielkopolskie)

INFORMATYK - do 1 850 PLN

PRACE INFORMATYKA
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - od 1 750 PLN

doświadczenie w prowadzeniu biura , obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

- transport towaru do klienta- załadunek i wyładunek towaru dostarczonego do klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Cięcina (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa stanowiska kasowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Chełmce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klienta, ekspozycja towarów, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bochnia (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA 1/2 - od 1 000 PLN

POMOC I PRZYGOTOWANIE WYROBÓW PIEKARSKICH, UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI STANOWISKA PRACY, PRZYGOTOWANIE SUROWCÓW DO PRODUKCJI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA Z DROWIA DO CELÓ SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Łucznica (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Do zakresu obowiazków należeć będzie układanie towaru na półkach, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Pawłów (opolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Jawor (dolnośląskie)

ASYSTENT GEODETY - od 1 850 PLN

Pomoc geodezyjna w terenie i w biurze.Miejsce pracy: Kraków i okolice.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Kraków (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH - 997,4 PLN

kontroler jakości produktów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Pomocnik piekarza
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biura, miejsce pracy Nowy Dwór Gdański
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Nauka i praca przy produkcji reklam. Obróbka reklam, wydruków, montaż reklam.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

oferta stazu do 30r.ż
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łódź (wielkopolskie)

POMOC TECHNICZNA - 997,4 PLN

oferta stażu: praca przy komputerze, pomoc w prowadzeniu ewidencji urządzeń,
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Piła (wielkopolskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - do 925 PLN

Projektant wnętrz będzie się zajmować projektowaniem i dekoracją wnętrz, projektowanie w systemie komputerowym, przygotowanie dokumentacji i przedmiary projektów u klientów. 1/2 etatu, praca jednozmianowa w godz.: 8-12.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Wrocław (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Wierzchucino (pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ciechanów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

sprzatanie lecznicy dla zwierząt
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA-KONWOJENT - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Parznice (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Niegowoniczki (śląskie)