Praca FRYZJER Płock Art-Fryz Bromka Iwona

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Usługi fryzjerskie: strzyżenie, koloryzacja, stylizacja, układanie fryzur, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Płock (mazowieckie)

Pracodawca: Art-Fryz Bromka Iwona

Miejsce pracy:
09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Usługi fryzjerskie: strzyżenie, koloryzacja, stylizacja, układanie fryzur, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Min. pół roku doświadczenia

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Art-Fryz Bromka Iwona

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Wyszogrodzka 127, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVKontakt osobisty: Galeria Mazovia ul.Wyszogrodzka 127 Płock lub Galeria Mosty ul. Tysiąclecia 2 Płock

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Wyszogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 127

Profil działalności pracodawcy: usłgi fryzjerskie-sprzedaż hurtowa kosmetyków

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015