Praca FRYZJER Płock kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: fryzjerstwo damsko- męskie, farbowanie, upięcia, strzyżenie

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Płock (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
fryzjerstwo damsko- męskie, farbowanie, upięcia, strzyżenie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK - 997,4 PLN

PROGRAMISTA CNC FREZARKI
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Brzeg (opolskie)

OPIEKUN DZIENNY - od 1 850 PLN

CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNE, STYMULOWANIE AKTYWNOŚCI POZNAWCZEJ, NAUKA SAMODZIELNOŚCI DZIECI, POMOC PRZY SPOZYWANIU POSIŁKÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMILOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE W PRACY Z DZIEĆMI.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Milicz (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane - murarskie i wykończeniowe. Praca w godzinach 6-14.
DIMA SP. Z O.O. - 2016-09-19 - Płock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 2 300 PLN

- przyjmowanie towaru - sprawdzenie, czy rodzaj, ilośc i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania);- przechowywyanie towaru - decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie, zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem czy zniszczeniem; - utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów; - przestrzeganie terminów przechowywania; - wydawanie towaru odbiorcom; - informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów, inwentaryzowanie; - sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru; - konserwowanie przechowywanego towaru, drobne naprawy; - prowadzenie dokumentacji magazynowej; - obsługa urządzeń technicznych, np. komputera. Dyspozycyjność w godz. od 6:00 do 19:00, około 160 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bukowno (małopolskie)

SPECJALISTA DS MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH (SOCIAL MEDIA) - od 2 000 PLN

Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z mediami i blogerami z branży artystyczno-wnętrzarskiej. Prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, Twitter) i tworzenie treści na te profile. Tworzenie blogów firmowych oraz tematycznych. Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Angażowanie społeczności wokół profili w social media.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ SKÓR - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Jedlińsk (mazowieckie)

ASYSTENT PODATKOWY - STAŻ - 997,4 PLN

WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU, GRUPOWANIE DOKUMENTACJI W ZALEŻNOŚCI OD FORMY OPODATKOWANIA, WYPEŁNIANIE EWIDENCJI PRZYCHODÓW, KPIR, EWIDENCJI ZAKUPU I SPRZEDAŻY, NALICZANIE PODATKU VAT ORAZ MIESIĘCZNYCH ZALICZEK PODATKU DOCHODOWEGO, WERYFIKACJA DOKUMENTACJI KSIĘGOWEJ, UMIEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PRZYPADKÓW PODATKOWYCH I KSIĘGOWYCH, PRACA NAD DOKUMENTACJĄ KADROWO- PŁACOWĄ
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Staż w firmie GAMP FOOD GAMP NIERUCHOMOŚCI.Program stażu do zapoznania w pokoju 56
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Produkcja dań. Utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kazuń Nowy (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Mysłowice (śląskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 900 PLN

Organizacja placu budowy, ręczny załadunek, rozładunek i transport materiałów budowlanych, ręczne prace rozbiórkowe, prace wykończeniowe i montaż suchej zabudowy.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

ROBOTNIK DS OCIEPLEŃ - do 2 000 PLN

montaż ociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Chorzów (śląskie)

ZBROJARZ - od 17 PLN

zbrojenie konstrukcji betonowych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU WYSYŁKI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wilkowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa komputera, obsługa klienta, tankowanie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jaworzno (śląskie)

DORADCA KLIENTA DZIAŁ OGRÓD - 997,4 PLN

Profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w doborze towaru, dbanie o kompletność towaru i oferty, porządek w dziale wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, obsługa komputera, komunikatywność, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i wiedza branżowa.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Krosno (podkarpackie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 925 PLN

Zbiór owoców, cięcie sadu, sortowanie owoców, podlewanie sadu, pielenie, dbanie o porzadek w gospodarstwie.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Goźlin Górny (mazowieckie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - od 1 850 PLN

nauczanie języka polskiego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ujazd (łódzkie)

ELEKTRONIK (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA ( REFUNDACJA WYNAGRODZENIA DLA OSÓB DO 30 R.Ż ) - od 2 000 PLN

Opieka i pielęgnajca dzieci do lat 3
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER PALET - od 2 100 PLN

Monter palet
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Skrzynki (wielkopolskie)

KIEROWCA- DOSTAWCA - od 1 850 PLN

Dostawa butli gazowych. Praca- Zelów oraz teren woj. łódzikiego
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zelów (łódzkie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Śrem (wielkopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

sporządzanie i podawanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąsek, dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy, rozliczanie kasy po zakończeniu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Pszczyna (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

PRZYGOTOWYWANIE, WAŻENIE POTRZEBNYCH PRODUKTÓW, OBIERANIE WARZYW, ITP. WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWOE LUB ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAZ PRACY 1 ROK
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FAKTURZYSTA(Z) - do 2 460 PLN

fakturzysta
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Tarnów (małopolskie)