Praca FRYZJER/KA Kraków Jóźwik Andrzej P.H.U

Wrocławska, 00-000 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: fryzjerstwo damsko-męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER/KA

Data zakończenia pracy: 04.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie dowolne, min.6 m-cy doświadczenia zawodowego, samodziedzielność, kursy, certyfikaty, itp.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie