Praca FRYZJER Mława JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "KATRIN"

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie, koloryzacja, czesanie

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Mława (mazowieckie)

Pracodawca: JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "KATRIN"

Osiedle Młodych 25, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mława

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: samodzielność w wykonywaniu zadań fryzjerskich

Nazwa pracodawcy:
JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "KATRIN"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Salon Fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Brzozów (podkarpackie)

FRYZJER - od 2 100 PLN

fryzjer męski, fryzjer damski
"ANNA" JOLANTA MILEWSKA - 2017-07-07 - Kobyłka (mazowieckie)

KONSULTANT KLIENTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Mława (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie, mycie włosów, utrzymanie porzadku w miejscu pracyWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, 6 mies. doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Jarosław (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace związane z przygotowywaniem całodziennego wyzywienia
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dąbek (mazowieckie)

wykonywanie zabiegów fryzjerskich, obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2017-10-04 - Radom (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjerstwo damskie i męskie
Twój Fryzjer Sp. cywilna - 2016-03-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 2 000 - 2 500 PLN

prowadzenie kontroli jakościowych surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych na zgodność z wymogami jakościowymi; prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dot. jakości surowców i półproduktów, kontrola surowców mięsnych z zakupu, nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w zakresie zgodności z zasadami systemu HACCAP; nadzór nad znakowaniem produktów; pobieranie wymazów czystościowych i prób produktów
WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie - 2017-06-23 - Mława (mazowieckie)

- podstawowa obsługa komputera;- sprzątanie (zamiatanie, mopowanie itp. czynności porządkowe);- strzyżenie damskie, męskie, dziecięce;- koloryzacja- obsługa klienta;- dobieranie fryzur.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Zgierz (łódzkie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wg. zawodu
OCEAN URODY Agata Redek - 2016-03-01 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

Kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTAŻYSTA - od 2 000 PLN

układanie i montaż elementów kamiennych
BŁYSKAL JANUSZ "GRANITY BŁYSKAL" - 2017-01-10 - Parcele Łomskie (mazowieckie)

FRYZJER - do 925 PLN

HOLAJN IZABELA "METAMORFOZA" - 2016-04-28 - Bytom (śląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - 1 850 - 2 500 PLN

praca na kopalni kruszywa w miejscowości Wola Kęczewska gm. Lipowiec Kościelny
Zakład Inżynieryjno-Budowlany KRUSZ-BET S.C. D.Kruszewski, A.Chmieliński - 2016-08-23 - Wola Kęczewska (mazowieckie)

OPERATOR WYTŁACZARKI - od 2 100 PLN

nadzór nad maszyną, zasypywanie regranulatu w podajnik wytłaczarki
FAST-FOL Gadomscy Sp. J. - 2016-03-21 - Mława (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie
Pracownia Fryzjerska "Alchemia" Ł. Baczyński - 2016-07-21 - Ośno Lubuskie (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 13 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, doradztwo
Mateusz REJA - 2017-03-14 - Mława (mazowieckie)

strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne
Zakład Fryzjerski Urszula Kozłowska - 2017-07-04 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich, strzyżenie, pielęgnowanie włosów, rozjaśnianie i farbowanie włosówWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe fryzjerskie, umiejętności fryzjerskie, mile widziane doświadczenie zawodowe
PRYZMAT Jarosław Tracz - 2017-07-10 - Jarosław (podkarpackie)

Fryzjer damsko-męski. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe. Pracodawca dopuszcza również możliwość podjęcia współpracy w pełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca na terenie Wejherowa. Zainteresowane osoby są proszone o składanie CV w siedzibie pracodawcy Wejherowo, ul. Kaszubska 8.
Usługi Fryzjerskie Jarosław Pisała - 2016-02-22 - Wejherowo (pomorskie)

MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 1 850 PLN

prace montażowe związane z produkcją telewizorów na linii produkcyjnej LG Electronics
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Strzegowo (mazowieckie)

strzyżenie damsko-męskie, farbowanie.
Zakład Fryzjerski "HAIR STUDIO" Elżbieta Dyjeta - 2016-12-09 - Głogów (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 500 PLN

bezpośrednia obsługa klienta, sprzedaż usług finansowych oferowanych przez firmę, aktywne pozyskiwanie klientów, budowanie długofalowych relacji biznesowych
LUXKREDYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-29 - Mława (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 500 PLN

praca w gabinecie fyzjerskim
GABINET KOSMETYCZNO - FRYZJERSKI SOLARIUM ERGOLINE KRYSTYNA PTAK - 2017-01-02 - Przemęt (wielkopolskie)

OPERATOR WAGI SAMOCHODOWEJ - od 2 200 PLN

obsługa wanny do myci odpadów, segregacja odpadów obsługa waji samochodowej, kontrola stanu pomiaru surowca
REGFOL Grzegorz Gadomski, 06-521 Stara Otocznia 53 - 2017-09-13 - Stara Otocznia (mazowieckie)

zabiegi na skórze głowy oraz czesanie,rozjaśnianie,farbowanie i pielęgnacja włosów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

samodzielny fryzjer
Beniamin Natalia Gilge - 2016-08-10 - Chorzów (śląskie)