Praca FRYZJER Rozbórz Długi kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Rozbórz Długi, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: x

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rozbórz Długi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: x

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Przeworsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przeworsk

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER- DORADCA - od 1 850 PLN

obsługa kasowa,sprzedaż produktów bankowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Lębork (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Zawieranie umów ubezpieczeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Strawczyn (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa klientów zagranicznych.Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kępno (wielkopolskie)

SPAWACZ METODĄ MIG LUB MAG - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KELNER/KA - do 1 850 PLN

obsługa prestiżowych Gości, nawiązywanie nowych kontaktów,różnego rodzaju eventy, cateringi w terenie.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gdańsk (pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 4 000 PLN

-wykonywanie czynności spedytora międzynarodowego-obsługa aktualnych klientów, czynności marketingowych w pozyskiwaniu nowych kontrahentów-organizacja procesów logistycznych-obsługa programów spedycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lubrza (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z dokumentacją sklepową, naliczanie cen detalicznych,obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Złotniki (świętokrzyskie)

MONTER WYROBÓW - do 1 850 PLN

Składanie z poszczególnych elementów gotowych wyrobów z plastiku i metalu, jak: pudełka. Kompletowanie części do montażu w odpowiednich rozmiarach, łączenie części za pomocą zaczepów lub zatrzasków wykonanych w elementach łączonych lub klejenia. Układanie na palety. Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00, 168 godzin miesięcznie. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna 8b, możliwość przemieszczania się do Wrocław, ul. Wojnowska 8.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wrocław (dolnośląskie)

BROKER INFORMACJI - od 1 500 PLN

pozyskiwanie danych i źródeł informacji z rynku chińskiego, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa poczty firmowej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Orchów (łódzkie)

STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, manicure, pedicure, stylizacja paznokci, przygotowanie stanowiska pracy, dezynfekcja narzędzi, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Będzin (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Częstochowa (śląskie)

GONIEC - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Złotoryja (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI I SEKRETARZE BIURA ZARZĄDU - 997,4 PLN

przygotowywanie akt do przekazania do archiwum, przygotowanie korespondencji do wysyłki, rejestracja spraw w rejestrach Wydziału, udział w analizach dokumentacji wpływających do Wydziału,
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Kościan (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Rozładunek i załadunek towaru, kontrola ilościowa i jakościowa ładowanych towarów, zabezpieczenie towarów zgodnie z wymaganiami. Praca na ternie: Polska, Rosja, ukraina, priałtyka (Litwa, Łotwa, Estonia), Kraje Skandynawskie: Szwecja i Norwegia.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Warszówka (wielkopolskie)

OPERATOR PRAS W PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 2 000 PLN

prace ręczne związane z przygotowywaniem i produkcją drzwi
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Sanok (podkarpackie)

KUCHARZ (W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Napierki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK STOLARNI - od 2 600 PLN

Praca przy obróbce i montażu mebli
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Sądrożyce (dolnośląskie)

WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie produktów do wyrobu wędlin, nadziewanie farszem jelit, dbanie o higienę i czystość
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Chodkowo (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obieg dokumentów w biurzekorespondencjaprzygotowanie dokumentów do księgowania
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 13 PLN

Prace porządkowe w firmie, prace budowlano-remontowe, prace stolarskie (montaż mebli), prace ogrodnicze. Miejsce pracy: woj. śląskie.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Zabrze (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI(NR 1904) - od 2 000 PLN

obsługa terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH - od 1 750 PLN

montaż instalacji niskoprądowych
kontakt przez PUP - 2015-09-17 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

tynkowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 925 PLN

obsługa klientów, wykładanie towaru, odpowiedzialność za sklep
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Kluczbork (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca w sklepie meblowym
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kłecko (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Białystok (podlaskie)

PRACZKA - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Zielona Góra (lubuskie)