Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjerstwo

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe - fryzjerskie, praktyki fryzjerskie,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.10.2016

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Analiza rynku biznesowego, pozyskiwanie nowych klientów, organizacja procesu sprzedaży, udzielanie kompleksowej informacji z zakresu produktów
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Obróbka drewna, cięcie, obróbka powierzchni oraz wykonywanie prac stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla wskazanego kandydataPrzyjmowanie towaruEkspozycja i układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łobżenica (wielkopolskie)

prace stolarskie, ciecie formatek meblowych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Lichnówki (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub inne, obsługa komputera, osoba bezrobotna, , spełniająca warunki art.49, kontrola kradzieży w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace archiwizacyjne Wydziału, rejestracja korespondencji w systemie SODIS, wysyłka korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Chorzów (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji. Obsługa poczty elektronicznej oraz urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Słupca (wielkopolskie)

SEKRETARKA - STAŻ FP - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, prowadzenie dziennika korespondencji, rejestracja pism przychodzących i wychodzących, odbieranie korespondencji elektronicznej, wysyłka korespondencji, obsługa komputera i faksu, odbieranie i łaczenie rozmów telefnicznych z odpowiednimi osobami ewidencja znaczków pocztowych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rawicz (wielkopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym wschód - zachód (Kazachstan)
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Józefów (lubelskie)

INSTRUKTOR AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO - od 1 850 PLN

oraganizacja imprez kulturalnych, animator kultury
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Samborowo (warmińsko-mazurskie)

RZEŹNIK - od 1 850 PLN

Rzeźnik
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mońki (podlaskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - do 2 500 PLN

Koszenie trawników, żywopłotów, przycinanie krzewów , przygotowywanie sprzetu, wymiana oleju i noży w kosiarkach, karczowanie krzewów-prace ogrodnicze, dowożenie sprzetu na miejsce pracy.Odśnieżanie mechaniczne, pozostałe prace gospodarcze, transport piasku, soli drogowej na akcję zima. Miejsce pracy: Teren Wrocławia Kontakt z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Praca przy produkcji kanapek, sałatek i koktajli. Umowa zlecenie, praca jednozmianowa w godzinach nocnych (22:00-6:00), miejsce pracy: Wrocław, ul. Pułaskiego. Oferta dostępna w sali G, B.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DS. PLANOWANIA PRODUKCJI - od 8 000 PLN

1. Koordynowanie procesem produkcji.2. Kierowanie grupą pracowników produkcji.3. Sprawdzanie jakości produktów.4. Raportowanie stanu i harmonogramu produkcji do przełożonego.5. Inwentaryzacja materiałów produkcyjnych.6. Nadzorowanie dostawy materiałów produkcyjnych i surowców.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Iwanówka (podlaskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

prowadzenie kontroli odbiorczej dostaw i wyrobów gotowych, nadzorowanie parametrów technologicznych realizowanego procesu produkcyjnego, niedopuszczenie do produkcji wadliwych dostaw, wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Tarnów (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 860 PLN

Obsługa maszyny do szycia, dobór odpowiednich igieł i nici, obsługa innych maszyn, np. guzikarki
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynierprzyjmowanie towarów, rozliczanie i ułożenie towarów w magazynie, sprawdzanie przyjmowanych towarów, dbałość o czystość i porzadek
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Chłopice (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 2 150 PLN

sprzedaż produktów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Złotów (wielkopolskie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Krojenie i szycie ubrań dla psów (ubranka, legowiska, kocyki itp.). Praca w Szczyrku.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Szczyrk (śląskie)

ROBOTNIK LEŚNY, PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

Prace leśne
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Borucice (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pabianice (łódzkie)

SEKRETARKA-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY OBRABIAREK DO METALI I POKREWNI - od 2 000 PLN

ustawianie obrabiarek celem wyprodukowania artykułów metalowych; obsługa i monitorowanie obrabiarek; wykrywanie wad i usterek maszyny; mierzenie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów za pomocą przyrządów pomiarowych; wymiana zużytych elementów maszyny;przygotowywanie harmonogramów produkcji
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Obowiązki przedstawiciela handlowego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC FIZYCZNYCH ZWIĄZANYCH Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA W TYM Z REKULTYWACJĄ I ZABEZPIUECZENIEM PRZED DEGRADACJĄ TERENÓW MIASTA SZCZECIN, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: MĘŻCZYŹNI DO 50 KG, KOBIETY DO 20 KG; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM PODSTAWOWE, DOBRY STAN ZDROWIA;
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - od 2 200 PLN

- udzielanie informacji osobom niepełnosprawnym z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej,- rozpatrywanie spraw interesantów,- przygotowywanie planów zadań w zakresie środków PFRON,- obsługa programów celowych PFRON,- nadzór nad finansowaniem działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej,- przygotowywanie sprawozdawczości
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Police (zachodniopomorskie)

DESIGNER (PROJEKTANT) - od 1 850 PLN

tworzeniu projekcji (wizualizacji) parków rozrywki dla dzieci wraz z ich wyposażeniem dla punktów pracodawcy oraz klientów pracodawcy, głównie z Niemiec, Francji oraz Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poznań (wielkopolskie)