Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Krajnik Dolny Salon Fryzjerski SYLWIA, Juzyszyn Sylwia Krajnik Dolny

74-500 Krajnik Dolny 43C, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie, modelowanie, pasemka, trwała, balejage, fryzury okolicznościowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godziny pracy: 7-15, 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajnik Dolny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojna

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 5)

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjerski SYLWIA, Juzyszyn Sylwia Krajnik Dolny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Chojna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajnik Dolny

Numer budynku pracodawcy: 43C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*