Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Kościerzyna Usługi Fryzjerskie Roda Monika

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Wynagrodzenie: od 875 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)

Pracodawca: Usługi Fryzjerskie Roda Monika

piotra Skargi 7, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: - min. 2 lata doświadczenia

Nazwa pracodawcy: Usługi Fryzjerskie Roda Monika

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Kościerzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościerzyna

Ulica pracodawcy: piotra Skargi

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015