Praca FLORYSTA Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wykonywanie projektów florystycznych, przygotowywanie materiałów florystycznych, stylizacja wnętrz, obrót materiału florystycznego.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych tj.: roboty ciesielskie, szalunkowe, montażowe itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Ryki (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Żołynia (podkarpackie)

FREZER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bochnia (małopolskie)

OPERATOR PODESTU RUCHOMEGO - od 1 850 PLN

obsługa podestu ruchomego
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Korzystno (zachodniopomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Białystok (podlaskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Lakierowanie samochodów tj. przygotowanie samochodów do rozbiórki poszczególnych elementów do lakierowania.przygotowanie farb do poszczególnych marek i kolorów pojazdów polerka
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Poddębice (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY-DOSTAWCA - do 1 850 PLN

Reprezentowanie firmy, sprzedaż i dostawa towaru do kontrahentów
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH/MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Oferta stażu.Zapoznanie się ze strukturą organizacyją Wydziału Komunikacj.Pomoc w prowadzeniu rejestrów.i
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Koło (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumentów na ruchunek klientów, bezpośredni kontakt z klientem w języku tureckim.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 860 PLN

obsługa i nadzór oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyny. Zaznajamianie sie z dokumentacją technologiczna.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Chojna (zachodniopomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, załadunek i rozładunek z zabezpieczeniem ładunku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gniezno (wielkopolskie)

Obsługa poszukujących pracy, upowszechnianie informacji, rejestracja osób bezrobotnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ/FP/ - POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wydawanie i przyjmowanie wniosków, udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Witnica (lubuskie)

*POMOC KUCHENNA (REFUNDACJA 50+) - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ścinawa (dolnośląskie)

KUCHARZ - do 925 PLN

Wykształcenie zawodowe gastronomiczne; doświadczenie w gastronomii; książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych; przygotowywanie potraw, obieranie warzyw, obróbka cieplna, garmażerka; umowa zlecenie; miejsce pracy: Paniówki;
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Paniówki (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

pomoc przy przyjmowaniu towaru i wykładaniu go na regały po oznaczeniu cenami i kodami, nauka obsługi kasy fiskalnej, zapoznanie się z dokumentacją sklepu-raport, rozliczenie kasy fiskalnej, utrzymanie należytego porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Będzin (śląskie)

ELEKTROLIZEROWY MIEDZI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Głogów (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

oklejanie
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Chełstówek (dolnośląskie)

ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH - od 1 850 PLN

Wspieranie inspektora nadzoru w sprawach związanych z: przygotowywaniem projektów odpowiedzi na pisma wykonawcy robót, opracowaniem raportów konsultanta, rozliczaniem robót wykonywanych przez wykonawcę robót, realizacją umowy pomiędzy konsultantem a zamawiającym
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje cen, sprzedaż towarów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami oraz dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK ARCHIWISTA (STAŻYSTA) ST(POWER) - 997,4 PLN

- zapoznanie z praca w archiwum- obsługa urządzeń biurowych- pomoc przy archiwizacji- obieg korespondencji wych i przych,
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed