Praca FLORYSTA Zawiercie kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Zawiercie (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (II)" do 29 r.ż. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę w PUP. Na rozmowę z pracodawcą należy umawiać sie telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa kancelarii Urzędu Miejskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archiwista
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Kuczki-Wieś (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Klementowice (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150f
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Karlino (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Węgrów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 10 PLN

BZAMÓWIENIE I PRZYJMOWANIE TOWRU, SPRADZENIE TOWARÓW POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM, ILOŚCIOWYM, OBSŁUGA KLIENTA, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA KOMPUTERA, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 000 PLN

ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE OGRODNICZNE, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ MEDYCZNYCH, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT B I T, 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W OSTATNICH 5 LATACH
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Redagowanie róznych pism, rejestracja pism przychodzących, przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, porządkowanie zwrotnych potwierdzeń, pomoc przy ustalaniu adresów stron do postepowania, pomoc przy prowadzeniu teczek aktowych, pomoc przy wykonywaniu zadań realizowanych przez Wydział Architektury Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, dotyczących informacji o prowadzonych ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko, z zakresu lesnictwa i ochrony środowiska, z realizacji programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego, pomoc przy sporządzaniu sprawozdań z wykonywania obiektów małej retencji, pomoc przy przygotowywaniu zestawień zużycia i kosztów energii elektycznej dla obiektów i punktów stanowiących własność Gminy Miasta Bochnia, pomoc przy przygotowywaniu sprawozdań z zarządzeń Burmistrza Miasta Bochnia oraz uchwał Rady Miasta Bochnia w części dotyczącej wydziału.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Bochnia (małopolskie)

sprzedaż towarów oferowanych przez Spółkę, przygotowywanie umów handlowych, budowanie sieci sprzedaży, kontakt z kontrahentami pochodzenia chińskiego lub wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 268 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

podawanie posiłków, obsługa klienta, udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER- BARMAN - od 2 000 PLN

obsługa klienta, wydawanie i podawanie posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kruszyn (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - od 2 000 PLN

obsługa korespondencji firmowej, kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami w Chinach, obsługa urządzeń biurowych, zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły, składanie zamówień, rozliczanie wydatków
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Jabłonowo (mazowieckie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

sortowanie, prasowanie, pakowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Gorlice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

-pomoc w magazynowaniu, segregowaniu produktów, obróbka wstępna-krojenie, szatkowanie, pomoc w obsłudze klienta, pomoc w sprzedaży oraz w przygotowaniu potraw z kebaba, kurczaków, bagietek, hanmurgerów, sałatek i innych produktów oraz półproduktów, pomoc w sprzątaniu, myciu, dezynfekcji maszyn oraz pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

PROWADZENIE SEKRETARIATU, PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ W TYM ZAKRESIE, KLASYFIKOWANIE DOKUMENTÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PRAC BIUROWYCH,
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

JELICIARZ - od 2 080 PLN

prace związane z obróbką jelit naturalnych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nowogard (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

przygotowywanie sałatek, obróbka warzyw i półproduktów oraz inne prace związane ze stanowiskiem pomocy kuchennej;
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Dębówka (lubelskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

demontaż zużytych sprzętów, drobne naprawy, montaż urządzeń, naprawy urządzeń spalinowych i elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Ochaby (śląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Myszków (śląskie)

ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI - 997,4 PLN

staż, wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Lębork (pomorskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Puławy (lubelskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie na maszynie OVERLOCK osłonek tekstylnych do przemysłu mięsnego
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Piekary Śląskie (śląskie)