Praca FLORYSTA Człuchów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w zakresie florysty

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Jerzego z Dąbrowy

Numer budynku pracodawcy: 1a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Telefoniczne umówienie spotkania.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Myszyniec (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

naprawy bieżące pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Tczew (pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzatanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

Pomocnik biblioteczny
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Recz (zachodniopomorskie)

PANI SPRZĄTAJĄCA - do 200 PLN

Doświadczenie w pracy jako osoba sprzątającaMotywacja do pracy3-4 razy w miesiącu (łącznie 15 godzin)
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kobierzyce (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Pajęczno (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Szydłowiec (podkarpackie)

ŻAŁOBNIK - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; roczne doświadczenie; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: obsługa ceremonii pogrzebowej, przygotowanie zmarłych, przewóz zwłok; jedna zmiana; miejsce pracy: woj. Śląskie;
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Gliwice (śląskie)

STAŻ/PO WER/ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kompletowanie towaru, przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

sprzedaż przez internetwykształcenie min. średnieobsługa komputera (Office, PhotoShop)orzeczenie o st. niepełnosprawnościprof. II lub PP, rej. na dzień 09.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

oferat stazu: mycie tablic i mebli szkolnych, podlewanie kwiatów w klasach, zamiatanie podłóg
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Białośliwie (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ustjanowa Górna (podkarpackie)

MURARZ - od 3 000 PLN

- prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nowa Sól (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOLWANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane - prace na wysokości, doświadczenie w budowlance
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Rozmierz (opolskie)

PIEKARZ-CUKIERNIK - 997,4 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

- obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Jarosław (podkarpackie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

prace elektryczne, układanie instalacji elektrycznych, montaż urządzeń elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA - MECHANIK - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem, naprawy bieżące
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK RECEPCJI - od 12,02 PLN

obsługa klienta, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Sosnowiec (śląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Włodawa (lubelskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7/8-15/16
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Opole (opolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ - 997,4 PLN

pomoc w sporządzaniu sprawozdań i zestawień, przygotowanie dokumentów do księgowania, obsługa bankowości elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Mała Wieś (mazowieckie)

KELNER/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa gości, dekorowanie sali, nakrywanie do stołu, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Szczekarków (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opiekunka dziecięca
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nakomiady (warmińsko-mazurskie)

STAZ/SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - obsługa klienta, obsługa kart BT, DKV, VTA, FLOTA, VITAY, płatniczych, HACCAP- zachowania prokosztowe- pierwsza pomoc-bezpieczeństwo na stacji-obsługa klienta z niepełnosprawnością- opracowanie celu Planowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kożuchów (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Białystok (podlaskie)