Praca FLORYSTA Człuchów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w zakresie florysty

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Jerzego z Dąbrowy

Numer budynku pracodawcy: 1a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY - od 7 PLN

Miejsce pracy: Stręgoborzyce. Ochrona obiektu, dozór, prace fizyczne.Zmianowość oraz rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Proszowice (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WĘDLIN - od 1 850 PLN

OBSŁUGA NASTRZYKIWARKI, PRZYGOTOWANIE MIĘSA DO PRODUKCJI WĘDLIN
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Opoczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA (Z) - do 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-26 - Joniny (małopolskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 850 PLN

obsługa programu konputerowego, obsługa strony internetowej, obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

utrzymywanie porzadku i czystości w kuchni, dbanie o powierzony sprzęt oraz pomieszczenia kuchenne, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ślesin (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

montaż układów mechanicznych, naparawa wadliwych części itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- przygotowanie miejsca pracy do sprzedaży- dbanie o czystość luster, przymierzalni i ekspozytorów bielizny- przygotowywanie towaru do sprzedaży- sprawdzanie zgodności towaru z fakturą- metkowanie towaru- ekspozycja towaru- bezpośrednia obsługa klienta- doradzanie i pomoc w doborze bielizny- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ruda Śląska (śląskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 850 PLN

praca w zawodzie ślusarz narzędziuowy
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Kraśnik (lubelskie)

HANDLOWIEC. - od 2 800 PLN

Przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur, sprzedaż asortymentu firmy.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Paczków (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

naprawa zawieszenia, wymiana opon
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Świętochłowice (śląskie)

MŁODSZY REFERENT W WYDZIALE KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DRÓG - 997,4 PLN

- archiwizowanie dokumentacji akt kierowców, - prowadzenie i wypisywanie rejestrów dot. spraw kierowców, - łączenie dokumentacji akt kierowców i układanie do archiwum.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

671S CIEŚLA - od 240 PLN

budowa, przeróbka i naprawa stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Owadów (mazowieckie)

ZBIERACZ GRZYBÓW - 997,4 PLN

zbieracz grzybów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Góra (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. OBSŁUGI BIURA I SPRZEDAŻY (43 SEFS) - 997,4 PLN

Oferta stażu do 30r.z, obsługa biura i prace biurowe, obsługa klientów w biurze firmy, umawianie spotkań dla właściciela firmy, działania handlowe przez kontakt telefoniczny oraz przesyłanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

prace biurowe w sklepie, obsługa programu Kasiarz, Subiekt
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Platerówka (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na róznych stanowiskach sklepowych, obsługa kasowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Chotomów (mazowieckie)

DRUKARZ - od 925 PLN

Drukowanie tkanin. Umiejętność obsługi drukarki cyfrowej - DX3200 - do druku na tkaninach.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Łódź (łódzkie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Krotoszyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - 1 850 - 2 000 PLN

Sprzątanie klas, mycie okien, sprzątanie korytarzy, szatni, pryszniców oraz terenu wokół basenu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdańsk (pomorskie)

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 3 000 PLN

Transport kontenerów morskich na terenie województwa śląskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sławków (śląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z organizacją pracy biura.2. Zapoznanie się z programem księgowym przeznaczonym dla biur rachunkowych.3. Zapoznanie się z wypełnianiem deklaracji podatkowych.4. Zapoznanie się z zasadami księgowania faktur.5. Przygotowanie dokumentów do archiwizacji.6. Wykonywanie innych czynności biurowych.7. Zapoznanie się z programem Płatnik i jego obsługą.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kartuzy (pomorskie)

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

obsługa tokarek i frezarek CNC, ustawienie maszyny, obsługa maszyny i ewentualne wprowadzanie korekt
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 300 PLN

Wykonywanie prostych prac budowlanych; pomoc wykwalifikowanym pracownikom; sprzątanie; mieszanie zapraw; noszenie ciężarów do 25 kg.Praca w godzinach 7:00-19:00; około 100h/miesiącSala D
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 000 PLN

Inkasowanie należności od klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)