Praca FRYZJER Rynarzewo AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjer damsko-męski

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz

Kalinowa 2, 89-200 Rynarzewo, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rynarzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szubin

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 46

Nazwisko osoby zgłaszającej: Agnieszka Tyszkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie damskie i męskie, stylizacja, koloryzacja, ondulacja
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Błonie (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie, koloryzacja, praca w salonie fryzjerskim
SALON FRYZJERSKI EDIFOX Edyta Śledź - 2016-09-13 - Łęczna (lubelskie)

FRYZJER - od 1 388 PLN

przygotowanie projektów i stylizacji fryzjerskich, posługiwanie się mikrokamerą, zabiegi typu renev, keratynowe prostowanie włosów, tworzenie wzorków we włosach, przedłużanie i zagęszczanie włosów, umbre, balejaż, flomebajage, czesanie, modelowanie, tworzenie upięć, podpięć na wesela, komunie itp., cięcie "na tępo, na pióro", punktowanie, strzyżenie niestopniowane, cieniowanie, pikowanie, separowanie, koloryzacja włosów metodą światłocienia, makijaż włosów, koloryzacja zmywalna
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zielona Góra (lubuskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

pełen zakres prac związanych z fryzjerstwem damsko-męskim- strzyżenie,modelowanie,koloryzacja,trwała ondulacja
Joanna Kabacińska STUDIO FRYZJERSKIE - 2017-03-23 - Poddębice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, ekspozycja towarów
"ABS" Spółka Jawna - E.Cz.Bińczyk, R.A. Świtalscy - 2016-02-29 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Klukowa Huta (pomorskie)

FRYZJER - do 925 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie, czesanie, utrzymanie w czystości miejsca pracy
Agnieszka Kocyła Salon Fryzjerski - 2016-05-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem
atelier urody s.c. Sylwia Korzeniewska Patrycja Korzeniewska - 2017-06-27 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

TECHNOLOG-KONSTRUKTOR - od 2 200 PLN

Wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej, projektowanie, konstruowanie oporządowań technologicznych, dokonywanie obliczeń wytrzymałościowych
Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "PATEREK" - Paterek - 2016-06-09 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWA- PO STAŻU - od 1 850 PLN

KsięgowaW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

strzyżenie,modelowanie damskie i męskie
Maldomi Malwina Chmielewska - 2017-06-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

fryzjer damsko męski
STUDIO FRYZUR KONTRAST Dariusz Jamróg - 2017-05-26 - Rzeszów (podkarpackie)

fryzjerstwo damsko-męskie
Izabela Molęda FRISETTE - 2016-02-09 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

W ZAWODZIE
SALON MĘSKI GRZEGORZ KASPEREK - 2015-11-30 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

strzyżenie, farbowanie, sprzatanie stanowiska pracy, mycie głowy
Salon Fryzjerski Damsko-Męski MAGDA Środa Śl. - 2016-08-18 - Środa Śląska (dolnośląskie)

Fryzjerstwo damskie i męskie
Twój Fryzjer Sp. cywilna - 2016-03-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

zgodnie z kwalifikacją zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Świdnik (lubelskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Kierowca kat. C+E - prowadzenie ciagnika siodłowego z naczepą HDS lub łódką, samochodu ciezarowego powyzej 3,5t, dbanie o samochodyprawo jazdy kat. C+E, przwóz rzeczy, HDS, doświadczenienie min. 3 lata
AGMAR Agnieszka Buczkowska - 2015-12-10 - Małe Rudy (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 2 300 - 3 000 PLN

Usługi fryzjerskie w pełnym zakresie: strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, zabiegi z zakresu trychelogii, pielęgnacja włosów i skóry głowy, trwałe prostowanie włosów, kuracje odżywcze włosów.
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Banino (pomorskie)

wykonywanie usług fryzjerskich w zakresie mycia i strzyżenia włosów, farbowania, mofelowania, kręcenia na wałki, trwałej ondulacji
HANDEL OBWOŹNY DANIEL KORBUS - 2016-02-08 - Słubice (lubuskie)

ZGODNIE Z PROPGRAMEM STAZU
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Głogów (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, balejage, trwała ondulacja itp. Ogólne prace fryzjerskie oraz dbanie o porządek w zakładzie.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Lubań (dolnośląskie)

OPERATOR RÓNIARKI - od 1 750 PLN

Operator róniarki, koparko- łądowarki, praca fizyczna.
kontakt przez PUP - 2015-10-27 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

dostawa pieczywa do odbiorców w godz 2.00-9.00
Zakład Piekarsko - Cukierniczy "ROGALIK" Grzegorz Marchlewicz - 2016-12-29 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

SAMODZIELNY REFERENT DS. OBSŁUGI DOKUMENTACJI - 997,4 PLN

Samodzielny referent ds. obsługi dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

wyonywanie zapraw, dobór sprzętu i narzędzi, drobne prace murarskie
Pascal-Sławomira Kłos - 2016-04-08 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie lub gradowanie obuwia
MB Sp .j. I.Ignasiak, W.Ignasiak - 2016-05-20 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientaobsluga kasy fiskalnejprzyjmowanie i zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

Prace fryzjerskie. Praca na umowę o pracę w godz. 9-17 w Kołobrzegu, również w wybrane soboty.
BRAND Krzysztof Szawieła - 2017-06-08 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość