Praca FIZJOTERAPEUTA Krynica Morska Ośrodek Rehabilitacyjny "Bałtyk" Halina Brzeska

Tkaczy 11, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto+do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krynica Morska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krynica Morska

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania: wykształcenie wyższe- kierunek fizjoterapia, mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku pracy

Nazwa pracodawcy: Ośrodek Rehabilitacyjny "Bałtyk" Halina Brzeska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Krynica Morska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krynica Morska

Ulica pracodawcy: Tkaczy

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.09.2016