Praca FIZJOTERAPEUTA Kołczygłowy Zespół Szkół w Kołczygłowach

Szkolna 10, 77-140 Kołczygłowy, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Rehabilitacja uczniów niepełnosprawych ruchowo

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kołczygłowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kołczygłowy

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: Zespół Szkół w Kołczygłowach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV i list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Kołczygłowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kołczygłowy

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.03.2016

Podobne oferty pracy

URZĘDNIK UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH - od 2 100 PLN

zakładanie i obsługa akt ubezpieczonego, porządkowanie okresów podlegania ubezpieczeniom na kontach ubezpieczonych, poświadczanie okresów ubezpieczenia w celu uzyskania świadczeń z ubezpieczenia społecznego
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Słupsku - 2017-05-12 - Miastko (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kobylin (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-04-22 - Bytów (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Wymagane prawo jazdy kat. D, badania psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie lekarskie. Do obowiązków będzie należeć obsługa rozkładu jazdy autobusów,wynajmów oraz sprzedaż biletów.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie Spółka Akcyjna - 2016-04-19 - Bytów (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 985 PLN

Kierowanie pojazdami ciężarowymi- transport międzynarodowy
MARDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-02-05 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodnie z ofertą
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Borzytuchom (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze złozona ofertą
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Osieki (pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych twarzy i ciała
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bytów (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

- wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów rehabilitacyjnych w zakresie: elektroterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii, laseroterapii, hydroterapii, ultradźwięków, kinezyterapii, balneoterapii, - rehabilitacja pacjenta w domu (z zakresu kinezyterapii i masażu)
Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o. - 2017-03-29 - Lublin (lubelskie)

fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Poddębice (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Wg. stanowiska pracy.
"IMED" Izabella Krzyśków - 2016-10-25 - Legnica (dolnośląskie)

KUCHARZ (NR 9255) - od 1 800 PLN

przygotowywanie potraw kuchni azjatyckiej
NTMH Sp. z o.o. - 2015-12-09 - Bydgoszcz (pomorskie)

masaże, zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, korekcja wad postawy, ćwiczenia usprawniające,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - od 1 850 PLN

zgodnie z oferta
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Czarna Dąbrówka (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie pizzy
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Bytów (pomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie drewna, ochrona hodowli lasu
Załad Usług Leśnych Mieczysław Lis - 2016-01-07 - Jerzkowice (pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

Rozładunek, załadunek towarów, dowóz na stanowiska. Miejsce wykonywania pracy Jezierze.
ŁĄCCY-KOŁCZYGŁOWY Spółka z o.o. - 2017-01-10 - Kołczygłowy (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Bytów (pomorskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Bytów (pomorskie)

Wykonywanie zabiegów wg. zleceń lekarza, pomoc choremu przy siadaniu, wstawaniu z łóżka, przy chodzeniu, wykonywanie masażu leczniczego, zabiegów rehabilitacyjnych, elektromasaży, pomoc przy spożywaniu posiłków, przy ćwiczeniach usprawniających, wykonywanie toalety, kąpieli
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Rożniaty (podkarpackie)

zgodny ze stanowiskiem
FHU ELAMI Ewa Dziekan Lubań - 2016-01-26 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

- kinezyterapia ( ćwiczenia czynne, ćwiczenia bierne, ćwiczenia wspomagane, ćwiczenia ogólnousprawniające),- fizykoterapia ( prądy TENS, DD, elektrostymulacja, jonoforeza),- masaż suchy,- hydroterapia kkg i kkd,- zabiegi kinezyterapeutyczne prowadzone z pacjentami,- ćwiczenia w odciążeniach, w odciążeniu z oporem, izomeryczne, - okłady cieplne,- masaż leczniczy,- ultradźwięki, laser, kino magnetyczne.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Słupca (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 870 PLN

Konserwacja, obsługa techniczna naprawa pojazdów samochodowych z użyciem urzadzeń diagnostyczych oraz narzędzi ślusarskich i monterskich
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Bytów (pomorskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa gości restauracji
DANUTA WIKTOROWICZ "DANA ART" - 2015-11-23 - Bytów (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Praca w gospodarstwie rolnym, utrzymanie porządku, prace przy chowie trzody chlewnej. Miejsce wykonywania pracy: Chomice
Leszek Hering ZUPH "L.HERING" - 2016-10-31 - Bytów (pomorskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

stawianie samodzielne murów
"TWÓJ DOM" ROBERT RYBAK - 2016-07-11 - Bytów (pomorskie)

STOLARZ GALANTERII OGRODOWEJ - od 2 000 PLN

Praca przy obsłudze urzadzeń do produkcji galanterii drzewnej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PAULA Witold Wicher - 2017-02-28 - Gliśno Wielkie (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 800 PLN

Wymagania- brak. Zakres obowiązków: prace wykończeniowe przy meblach drewnianych
kontakt przez PUP - 2015-11-04 - Struga (pomorskie)