Praca FAKTURZYSTKA - STAŻ PO WER Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA - STAŻ PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 18.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera, zainteresowanie tematem fakturowania, dokładność, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Urząd Pracy wyraził zgodę na organizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby poniżej 30ego roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TAPICER, PIANKARZ REFDO 30 FP - od 1 850 PLN

umiejętność wykrojenia, obijanie...
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Borzykowo (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

pomoc przy hodowli zwierząt w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Henrykowo (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU - od 1 900 PLN

Pomoc nauczycielowi w pracy z dziećmi, sprzątanie, pomoc w obsłudze dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-01-30 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Przygotowywanie inwentaryzacji, rozmowy z klientem
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Grójec (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaz produktów i usług bankowych, realizacja celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie towarów, dbanie o ład i porządek w firmie
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gacki (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

wyksz. zawodowe gastronomiczne lub osoba z doświadczeniem w gastronomii, osoba zarejestrowana w PUP przed 07.,11.2016, profil II, spełniająca warunek art. 49 (2-6)
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jankowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

Praca fizyczna na składzie opału
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Sejny (podlaskie)

OPERATOR AGREGATÓW NATRYSKOWYCH - od 2 350 PLN

Obsługa agregatu natryskowego. Przygotowywanie roztworów do natrysku. Rozprowadzanie ciekłej apretury.Możliwość pracy w delegacji.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Jarosław (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Objezierze (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Brzozów (podkarpackie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zadzim (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej, gimnazjum, licem
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Malbork (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowanie stanowisk pracy, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców, urtrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza - czyszczenie sprzętu kuchennego - zmywanie naczyń, doraźna pomoc kucharzom. Praca na 2 zmiany: 7-19, 19-7.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Łaszków (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gdańsk (pomorskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI PASAŻERÓW - od 12 PLN

Koordynacja przepływem pasażerów
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Ogólne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Węgrów (mazowieckie)

KONSULTANT DS. IT - od 4 000 PLN

Obsługa klienta w języku niemieckim. Rozwiazywanie probelmów z zakresu IT.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 902 PLN

przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Emilia (łódzkie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

prace instalatorskie i ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zielona Góra (lubuskie)