Praca ELEKTRYK Zblewo P.P.H.U. "BOŚ-MET" S.C. DOROTA BOŚ I JAROSŁAW BOŚ

Borzechowska 17, 83-210 Zblewo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: PRACA ZWIĄZANA Z INSTALACJAMI ELEKTRYCZNYMI

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zblewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zblewo

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czeladnik elektryk

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: odpowiedzialność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
komunikacja, sytuacje trudne oraz radzenie sobie ze stresem

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
P.P.H.U. "BOŚ-MET" S.C. DOROTA BOŚ I JAROSŁAW BOŚ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv, skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Zblewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zblewo

Adres strony pracodawcy: www.bos-met.pl

Ulica pracodawcy: Borzechowska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*