Praca ELEKTRYK Stężyca kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Stężyca, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
konserwacja oraz diagnoza i naparawa instalcji maszyn i urządzeń elektrycznych, dokonywanie pomiarów elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stężyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0:
Kurs na wózki jezdniowe z napędem silnikowym spalinowym i elektrycznym

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności analityczne oraz obsługa programu WORD i EXCEL, mile widziane uprawnienia SEP D+E Gr. 1 - Gr. 2 i 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Rynek Stary 50/55, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: Rynek Stary

Numer budynku pracodawcy: 50

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*