Praca ELEKTRYK Magnuszew PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DABLEX

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: montaż instalacji solarnych

Data publikacji: 2016-03-11

Lokalizacja: Magnuszew (mazowieckie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DABLEX

I-ARMII WOJSKA POLSKIEGO 80A, 26-910 Magnuszew, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Magnuszew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kozienicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Magnuszew

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DABLEX

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: kozienicki

Gmina pracodawcy: Magnuszew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Magnuszew

Ulica pracodawcy: I-ARMII WOJSKA POLSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 80A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

naprawa maszyn i urażdzeń
Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A. - 2017-05-11 - Chojnice (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
INSTALAT.ELEKTR.ZAKŁAD OGÓLNOBUDOW. MARIAN JURDECZKA - 2016-04-08 - Rawicz (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Naprawa, serwis elektronarzędzi.
PLASTER Sp. z o.o. - 2016-11-29 - Wodzisław Śląski (śląskie)

ELEKTRYK - od 3 500 PLN

Obsługa oraz utrzymanie w ruchu stacji paliw, konserwacja, obsługa, naprawa lini kablowych, naprawy elektryczne
INSTALACJE ELEKTRYCZNE POMIARY, NADZORY MIROSŁAW PUŁKA - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

ELEKTRYK - 2 100 - 2 600 PLN

naprawa, konserwacja, serwis, montaż klimatyzacji, urządzeń chłodniczych, wentylacji
Firma Handlowo - Usługowa "ESKIMOS" S.C. - 2017-02-23 - Wasilków (podlaskie)

ELEKTRYK - od 2 100 PLN

montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, konserwacja oraz naprawa instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii napowietrznych i kablowych, wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Osieczna (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 2 500 - 3 000 PLN

praca na halach produkcyjnych - wymiana instalacji elektrycznych. Na początek umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę.
SEMAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-23 - Zabrze (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych
Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu" Balcerzak i Spółka" Sp.z o.o. - 2017-06-22 - Wróblów (lubuskie)

Montaż podzespołów elektrycznych/mechanicznych zgodnie z dołączoną specyfikacją technicznąWykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń,Wykonywanie modernizacji elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń,
PhiLogic Sp. z o.o. - 2016-09-01 - Trzebinia (małopolskie)

wykonawstwo instalacji elektrycznych, montaż opraw oświetleniowych, wykonawstwo rozdzielni elektrycznych, pomiary natężenia oświetlenia, pomiary instalacji odgromowych, pomiary instalacji elektrycznych, pomiary stanu izolacji kabli elektroenergetycznych, pomiary natężenia prądu i pomiary napięcia w sieci
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Świętochłowice (śląskie)

instalacje elektryczne plus prace na wysokości
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lębork (pomorskie)

BLACHARZ-DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kozienice (mazowieckie)

montaż instalacji elektrycznych
"Kaja" Olszewski Alfred - 2017-05-09 - Łyski (podlaskie)

MAGAZYNIER- KIEROWCA - od 2 000 PLN

Magazynier - Kierowca
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kozienice (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 4 000 PLN

budowa linii kablowych oraz linii napowietrznych, montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją tchniczną, wykonywanie przeglądów technicznych konserwacja oraz naprawa instalacji
Zakład Robót Elektrycznych EL-MONT Krzysztof Kuśmierski - 2017-01-25 - Bielawa (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 2 500 - 4 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż sieci napowietrzny, budowa linii kablowych, montaż stacji transformatorowych, pomiary, badania elektryczne
"BARBARA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-21 - Ruda Śląska (śląskie)

jw.
Hertz Systems Ltd. Sp. z o.o. - 2016-10-27 - Warszawa (mazowieckie)

Etexinstal Sp. z o.o. - 2016-04-28 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Wykonywanie prac elektrycznych i elektroenergetycznych.
Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Ogólnobudowlanych "ENERGOKRZEM" s.c. - 2017-01-13 - Pińczów (świętokrzyskie)

Montaż koryt, gniazd, rozkładanie kabli, przewodów, poprawne czytanie projektów.
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

naprawa usterek, remonty i konserwacja instalacji
FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. - 2017-06-19 - Krąplewice (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 2 200 - 4 000 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych. Prace na wysokości powyżej 3 metrów. Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny - 3 m-ce. Miejsce pracy: Piła.
"EL-SERWIS" SPÓŁKA JAWNA CZARNECKI, ŁUKASIK - 2015-12-01 - Piła (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

- kontrola urządzeń w procesie produkcji i ekspoatacji-wykonywanie instalacji elektrycznych-dobieranie i instalowanie, sprawdzanie środków ochrony przeciwpożarowejW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Żywiec (śląskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

instalacje elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Chorzów (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kasjer-Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Aleksandrówka (mazowieckie)

projektowanie instalacji elektr., montaż szaf
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)