Praca ELEKTRYK Gdańsk FIRMA BUDOWLANA NAD-BUD

Miejsce pracy:
80-150 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widzane 5 lat doświadczenia zawodowego, uprawnienia SEP do 1 kv. Miejsce pracy: Gdańsk/Trójmiasto. Kontakt telefoniczny: 502 324 430.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: FIRMA BUDOWLANA NAD-BUD

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Barniewicka 61, 80-297 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: www.nad-bud.pl

Ulica pracodawcy: Barniewicka

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*