Praca ELEKTRYK - MONTAŻYSTA Żarnowo Pierwsze "BALT-YACHT" K. A. i B. Kozłowscy spółka jawna

Stanowisko: ELEKTRYK - MONTAŻYSTA

Wynagrodzenie: 2 500 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznej podzespołów na łodzi

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Żarnowo Pierwsze (podlaskie)

Pracodawca: "BALT-YACHT" K. A. i B. Kozłowscy spółka jawna

16-300 Żarnowo Pierwsze 9b, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji elektrycznej podzespołów na łodzi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - MONTAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żarnowo Pierwsze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
"BALT-YACHT" K. A. i B. Kozłowscy spółka jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:00 - 15:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żarnowo Pierwsze

Numer budynku pracodawcy: 9b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*