Praca ELEKTRYK BUDOWLANY Wieliszew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wieliszew, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Projektowanie instalacji i sieci elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych na budowie; wykonywanie przeglądów technicznych, przeprowadzanie konserwacji oraz naprawa układów automatyki; wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywaniem oceny ich stanu technicznego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 700 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieliszew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Zawód: elektryk budowlany

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Zdolności manualne, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany