Praca ELEKTRYK Kosakowo PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE BBAP-ELECTRICS SPÓŁKA JAWNA ADAM BLADOWSKI PIOTR BOBROWICZ

Miejsce pracy:
Wiejska 1A, 81-198 Kosakowo, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Składanie rozdzielnic elektrycznych, serwisowanie urządzeń elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych i statkach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2200-2800 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kosakowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kosakowo

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe 1 rok. Uprawnienia SEP do 1 kV.

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE BBAP-ELECTRICS SPÓŁKA JAWNA ADAM BLADOWSKI PIOTR BOBROWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Uprawnienia SEP.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Kosakowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kosakowo

Ulica pracodawcy: Wiejska

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.05.2016