Praca ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK Kartoszyno AGRO FISH SP.ZO.O.

Żarnowiecka 2, 84-110 Kartoszyno, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- bieżącej naprawy oraz modernizacja instalacji elektrycznej, maszyn i urządzeń- przeglądy i utrzymywanie maszyn w ruchu konserwacji maszyn- praca na stałe (wstępnie umowa na okres próbny, nastepnie na czas nieokreślony)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14,8 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kartoszyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krokowa

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: technik elektryk*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14,8 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: AGRO FISH SP.ZO.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Krokowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartoszyno

Ulica pracodawcy: Żarnowiecka

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "KAFLEX" - 2016-09-30 - Mieroszyno (pomorskie)

TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU - od 4 000 PLN

Obsługa techniczna budynku komercyjnego, konserwacja, usuwanie awarii
City Service Grupa Techniczna Sp. z o.o. - 2017-01-20 - Jastarnia (pomorskie)

REFERENT DO SPRAW EWIDENCJI - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Puck (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 200 PLN

Obsługa gości w recepcji hotelowej oraz wykonywanie czynności meldunkowych, odbieranie telefonów, wprowadzanie rezerwacji, rozliczanie.
HOTEL RESTAURACJA "FALEZA" Tawerna "Strand" - 2016-08-29 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SORTOWACZ/PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Mycie, sortowanie i pakowanie warzyw.
Grupa Producentów Owoców i Warzyw "POLFARM" Sp. z o.o. - 2016-05-19 - Rzucewo (pomorskie)

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

Odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem, umiejętność obróbki skrawaniem. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość obsługi maszyn obróbczych, umiejętność czytania rysunku technicznego, rzetelność i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy zmainowej oraz w weekendy.
Zoeller Tech Sp. z o.o. - 2016-08-29 - Rekowo Górne (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

OBSŁUGA PIECA KONWEKCYJNEGO PAROWEGO
Hotel "MERIDIAN" Olga Witczuk - 2016-01-22 - Chałupy (pomorskie)

MURARZ - CIEŚLA - od 18,29 PLN

Budowanie domków drewnianych
P.T.U. "SKOT-TUR" DARIUSZ SKOTARCZAK - 2016-10-18 - Ostrowo (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Puck (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych
Zbigniew Pietroch PANCIU - 2015-12-07 - Kosakowo (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, podawanie posiłów
ITAL - POL Sp.z.o.o. - 2016-04-13 - Sławutówko (pomorskie)

SPRZEDAWCA-DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż i doradztwo w markecie budowlanym
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Pogórze (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 750 PLN

układnie teczek z łososiem, pakowanie łososia w tacki, ważenie produktu na linii produkcyjnej
BK-SALMON S.A. - 2015-12-11 - Żelistrzewo (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Organizowanie sprzedaży profesjonalnej chemii gospodarczej i motoryzacyjnej, utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami
Creo Jan Dobosz - 2016-04-15 - Puck (pomorskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą gimnazjalną.
Publiczne Gimnazjum im. Morskiego Dywizjonu Lotniczego - 2016-07-18 - Puck (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Prace pomocy kuchennej
JANUSZ ROHRAFF "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE" - 2016-04-28 - Białogóra (pomorskie)

KELNER - od 1 980 PLN

Całodzienna obsługa gości, utrzymywanie porządku w stołówce
kontakt przez OHP - 2016-02-22 - Hel (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ŻEGLARSTWA - od 2 200 PLN

nadzorowanie pływań, wydawanie i odbiór sprzętu żeglarskiego, prowadzenie zajęć i szkoleń żeglarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Puck (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 460 PLN

Przyjmowanie gości ośrodka, zakwaterowanie, udzielanie informacji związanych z pobytem w ośrodku
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Hel (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 700 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków, krojenie, obieranie, zmywanie, wyrabianie ciasta
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Hel (pomorskie)

OPERATOR WIERTARKI PROMIENIOWEJ - od 2 000 PLN

Wykonywanie częsci metalowych wg rysunków technicznych na wiertarce przemysłowej, samokontrola wykonywanej pracy, wypełnianie dokumetnacji, zapisywanie wykonanych zleceń. Wykształcenie min. zawodowe, znajomość obsługi wiertarek przemysłowych, umiejętność czytania rysunków technicznych, gotowość do pracy w systemie zmainowym, mile widziane dowiadczenie na w/w stanowisku, ewentualnie na stanowisku pokrewnym, uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego. Pracodawca oferuje możliwość przyuczenia i zdobycia doświadczenia na w/w stanowisku.
Zoeller Tech Sp. z o.o. - 2016-03-01 - Rekowo Górne (pomorskie)

TYNKARZ - od 1 000 PLN

Prace tynkarskie.
ED-ELEWACJE Edmund Klawikowski - 2016-02-23 - Żelistrzewo (pomorskie)

Prace kucharz
CHODYNA ALICJA Cafe Bar FISZERIA - 2016-02-25 - Hel (pomorskie)

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA - od 1 822 PLN

•Obsługa zapytań rezerwacyjnych•Obsługa systemu rezerwacyjnego•Nadzór nad pracą służby pięter•Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w aparthotelu•Aktywna sprzedaż•Bieżące prace administracyjne
Administracja i Zarządzanie Gwiazda Morza sp.zo.o. SK - 2016-10-28 - Władysławowo (pomorskie)

ŚLUSARZ - 1 850 - 2 400 PLN

Obróbka mechaniczna elementów metalowych.
INTERCOMPACT Sp. z o.o. - 2016-09-14 - Puck (pomorskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI PCV - 997,4 PLN

- składanie okien PCV- obsługa maszyn na lini produkcyjnej - montaż gotowego wyrobu u klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

ADMINISTRACJA BIUROWA - 997,4 PLN

Dbanie o porządek w dokumentacji biurowej; obsługa sprzętów biurowych; obsługa klienta-telefoniczna oraz bezpośrednia
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Puck (pomorskie)

BRYGADZISTA BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Nadzorowanie budowy pracowników firmy.
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "KAFLEX" - 2017-02-08 - Mieroszyno (pomorskie)

PIZZER - od 3 500 PLN

Prace pizzera
GRUPA "SPORTEX" - 2016-04-15 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

KIEROWCA ZAOPATRZENIOWIEC - do 925 PLN

Rozwożenie towarów zakupionych w P.H. Sibuk do klientów na terenie powiatu puckiego i ościennych powiatów, dokonywanie przerzutów między magazynami.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "SIBUK" S.J. - 2016-02-22 - Puck (pomorskie)

Wybierz miejscowość