Praca ELEKTROMONTER Warszawa Enco Sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: j.w.

Data publikacji: 2015-11-23

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: Enco Sp. z o.o.

Postępu 11A, 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: elektromonter rozdzielni i podstacji trakcyjnych

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter rozdzielni i podstacji trakcyjnych (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne; min. rok doświadczenia na stanowisku; aktualne uprawnienia SEP. Obowiązki: montaż w całości elementów konstrukcji rozdzielnic niskiego i średniego napięcia, baterii kondensatorów itp.; montaż aparatury obwodów pierwotnych i wtórnych; wykonywanie połączeń elektrycznych obwodów pierwotnych i wtórnych rozdzielnic oraz baterii zgodnie z dokumentacją techniczną; wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach (w przypadku posiadania uprawnień) i stacjach transformatorowych. Zgłoszenia telefoniczne: 22 543 72 61.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Enco Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Postępu

Numer budynku pracodawcy: 11A

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter rozdzielni i podstacji trakcyjnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.11.2015